Оголошення та повідомлення

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2018 року»

          Села-переможці Всеукраїнського конкурсу можуть розділити між собою не лише 100-150 тисяч винагороди, а й заявити про себе на всю Україну.

До уваги органів місцевого самоврядування!

Продовжено прийом проектів, які можуть брати участь у чотирнадцятому обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад за напрямом «ЗАХОДИ ЕКОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ, ЯКІ ПІДГОТОВЛЕНІ ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 17 ВЕРЕСНЯ 1996 РОКУ №1147 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ, ЩО НАЛЕЖАТЬ ДО ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ».

До уваги органів місцевого самоврядування та громадських організацій!

Надаємо додаткову інформацію до переліку актуальних грантів, програм та стажувань для представників органів місцевої влади та громадських організацій Вінницької області.

До уваги суб’єктів господарювання, що займаються туристичною діяльністю!

З 29 по 31 березня 2017 року відбудеться UITT –  23-я Міжнародна туристична виставка «Україна – Подорожі та туризм». Організатором виставки є компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та ІТЕ Group Plc. (Великобританія). Дана туристична виставка має всі підстави називатися однією з найбільших в Україні. Захід  традиційно проходить у березні та з року в рік набуває все більшого визнання  серед фахівців туристичного бізнесу України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя.

До уваги міського та сільських голів!

«Компанія СЕА» (м.Київ) пропонує до Вашого розгляду обладнання та системи власного виробництва для можливого впровадження у Вашому населеному пункті, я саме:
Автоматизована система управління зовнішнім освітленням міста;
Світлодіодні світильники для вуличного освітлення.
Обладнання та системи  компанії успішно експлуатуються в більш ніж 40 містах України та за її межами та мають найкраще співвідношення ціна/якість.

Запрошуємо громади району долучитися та взяти участь у конкурсі

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами.Починаючи з 2014 року, Представництво МОМ реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

До уваги міського, сільських голів, громадських організацій, керівників установ!

Надаємо додаткову інформацію до переліку актуальних грантів, програм та стажувань для представників органів місцевої влади та громадських організацій Вінницької області.
Додаток на 10 аркушах.
Контактні особи з питань участі у грантових програмах та конкурсах –
Крамаренко Юлія Юріївна, головний спеціаліст відділу залучення, супроводу та моніторингу інвестиційних проектів управління регіонального розвитку та інвестицій, тел: 67-01-64

До уваги жителів Бершадського району!

24.02.2017 року Українською універсальною біржею (36039, м.Полтава, вул.Шевченка, 52, адреса веб-cайту www.uub.com.ua), буде проведено електронний аукціон об’єкта державної власності – будівлі магазину літ «А» загальною площею 20,9кв.м., разом із земельною ділянкою, розташованої за адресою: м.Бершщадь, вул.Покровська, 211, О, не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Бершадський цукровий завод», та перебуває на зберіганні Бершадської міської ради. Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ 82330,80 грн.

Міжнародна туристична виставка «ІМТМ 2017»

На  виконання  доручення першого заступника  голови  облдержадміністрації А.Гижка  до  листа  Мінекономрозвитку України від 12.01.2017 №4232-06/805-06 щодо  міжнародної туристичної виставки «ІМТМ 2017», запрошуємо  зацікавлених суб’єктів  господарювання району, що  займаються  туристичною діяльністю прийняти  участь  у  заході.

Щодо участі у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2017»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та   житлово-комунального господарства  України інформує, що  7-9 листопада  2017 року в  Міжнародному  виставковому  центрі (МВЦ, м. Київ, Броварський  проспект,15)  відбудеться  ключова  подія  водогосподарської галузі – XV Міжнародний  водний  форум «AQUA UKRAINE-2017». Традиційно  Форум  проводиться  у  складі   спеціалізованої  виставки  та  науково-практичних  конференцій.

Сторінки

Підписатися на Оголошення та повідомлення