До уваги суб’єктів господарювання, що займаються туристичною діяльністю!

З 29 по 31 березня 2017 року відбудеться UITT –  23-я Міжнародна туристична виставка «Україна – Подорожі та туризм». Організатором виставки є компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та ІТЕ Group Plc. (Великобританія). Дана туристична виставка має всі підстави називатися однією з найбільших в Україні. Захід  традиційно проходить у березні та з року в рік набуває все більшого визнання  серед фахівців туристичного бізнесу України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя.

Цього року в даній виставці планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу, серед яких: Албанія, Болгарія, Домініканської Республіка, Єгипет, Греція, Грузія, Ізраїль, Індонезія, Італія, Іспанія, Кіпр, Куба, Литва, Марокко, ОАЕ, Палестина, Перу, Польща, Словаччина, США, Таїланд, Танзанія, Туніс, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція, Шрі-Ланка тощо.    
Туристична виставка, як і завжди, продовжить традицію акцентування на  культурно-туристичному потенціалі України і ознайомлення вітчизняних та зарубіжних відвідувачів і гостей виставки з туристичними можливостями українських міст та регіонів у сфері туризму.      

За додатковою інформацією щодо участі у виставці звертатись до представника компанії-організатора виставки Ємцевої Катерини тел.(044)496-86-45;  моб. тел.(067)-404-56-75; e-mail: e.yemtseva@pe.com.ua
У разі прийняття зацікавленими суб’єктами господарювання позитивного рішення щодо участі у даному заході, просимо повідомити Департамент на електронну адресу: v.golovchenko@vininvest.gov.ua.

Відділ економічного розвитку, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації