Аналітичні довідки

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЩОДО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ БЕРШАДСЬКОГО РАЙОНУ ЗА СІЧЕНЬ – ЧЕРВЕНЬ 2018 РОКУ

ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО

Промисловими підприємствами району за січень-червень 2018 року реалізовано товарної продукції на суму 324,2 млн. грн. у відпускних цінах підприємств. Питома вага в загальнообласному обсязі складає 0,9 %. Обсяг реалізованої продукції на одну особу складає 5511,0 грн..


МАЛЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО

Підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району у 2017 році

Протягом 2017 року районною державною адміністрацією спільно із місцевими та  територіальними  органами виконавчої влади, органами  місцевого самоврядування проводилася цілеспрямована робота по забезпеченню функціонування господарського комплексу Бершадщини та вирішення проблемних питань в усіх сферах діяльності. У  звітному  періоді здійснювалась реалізація завдань і  положень  Стратегії економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року, пріоритетів визначених Програмою соціально – економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

ПРО ПІДСУМКИ СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ БЕРШАДСЬКОГО РАЙОНУ В 2015 РОЦІ

Підсумки соціально-економічного розвитку Бершадського району в 2015 році  підведено на засіданні колегії райдержадміністрації 04.03.2016 року. Аналіз стану економіки району свідчить про збереження позитивної динаміки в окремих його галузях та наявності нагальних проблем (Додаток).

Моніторинг Стратегії економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року по основним стратегічним напрямкам розвитку в 2015 році

На виконання   рішення 17 сесії 6 скликання  Бершадської районної ради від 04 грудня  2012 року «Про Стратегію економічного і соціального розвитку Бершадського району  до 2020 року», відділ економічного розвитку райдержадміністрації  надає інформацію про проведення моніторингу Стратегії економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року по основним стратегічним напрямкам розвитку.

Додаток

ПрАТ «Бершадський комбінат» - найбільший платник податків в районі

На території м.Бершаді розташувалося підприємство, яке впродовж майже 20-ти років є одним з найкращих серед промислових підприємств району. Це приватне акціонерне товариство «Бершадський комбінат», яке з 1996 року працює під торговою маркою “Оболонь”.
Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво слабоалкогольних та безалкогольних напоїв.

Аналітична довідка щодо економічного розвитку за січень - серпень 2015 року

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації надає інформацію щодо економічного розвитку Бершадського району за січень - серпень 2015 року

Довідка

Аналітична довідка щодо економічного розвитку за січень - липень 2015 року

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації надає інформацію щодо економічного розвитку Бершадського району за січень - липень 2015 року.

Додаток

Аналітична довідка за травень-червень 2015 року

ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО

Промисловий комплекс району представляють 12 підприємств, які відносяться до семи  галузей промислового виробництва – виробництво харчових продуктів та напоїв,  машинобудування, виробництво цегли, оброблення будівельного каменю, виробництво виробів із бетону, легка та деревообробна.

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ЩОДО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЗА СІЧЕНЬ–КВІТЕНЬ 2015 РОКУ

ПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО

Промисловий комплекс району представляють 12 підприємств, які відносяться до семи  галузей промислового виробництва – виробництво харчових продуктів та напоїв, машинобудування, виробництво цегли, оброблення будівельного каменю, виробництво виробів із бетону, легка та деревообробна.

Аналітична довідка щодо економічного розвитку за січень - березень 2015 року

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації надає інформацію щодо економічного розвитку Бершадського району за січень - березень 2015 року.

Довідка січень-березень 2015 року

Сторінки

Підписатися на Аналітичні довідки