«Самооборонівці» повернулися з поїздки у Волноваху

Члени громадського формування із охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна Самооборона» повернулися із чергової поїздки у зону АТО. Як повідомили у штабі «Народної самооборони», у місто Волноваха та село Андріївка вирушили Олег Басок з Флорине, Олександр Борух з Бершаді, які вже понад десяток разів відвозили вантажі, та молоде покоління "самооборонівців" – Віталій Микитюк, Павло Грунвальдс з Флорине, які вперше відвідали земляків у зоні АТО.

Хлопців тепло зустріли флорівчани Роман Орлик та Сергій Гресько, які перебувають у Білоцерківській механізованій 72-ій бригаді та у Миколаївській 79-аеромобільній бригаді. Саме туди привезли гуманітарну допомогу члени «Народної самооборони»: продукти харчування, свіжі фрукти – полуниці та черешні, а також посилки від рідних.

Бійці вкотре бійці дякували членам «Народної самооборони», які знаходять час та можливість і, не дивлячись на небезпеку, їдуть на Схід. Окрім такої необхідної допомоги вони приносять бійцям в АТО часточку родинного тепла і впевненість у тому, що дома чекають на їх повернення – живими!

«Ми свято віримо в нашу перемогу, віримо в наших бершадських людей. Дякуємо всім, хто допомагав у підготовці поїздки”, — наголосили наші бійці.

Допомогу продуктами харчування надали фермери с.Кидрасівка – Юрій Менкаль, Петро Третяк, Анатолій Головня з Михайлівни та Євген Трохименко із Війтівки.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації