До відома учасників антитерористичної операції!

Військовослужбовці, які постраждали під час проведення антитерористичної операції,зможуть пройти санаторно-курортне лікування. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 31 березня 2015 року.Постанова передбачає санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій, або є інвалідами війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення забезпечують осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:
1) учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;
2) інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;
Для забезпечення путівкою зазначені особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації, а ті, хто переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції,–за фактичним місцем проживання. Підставою для взяття на облік є медична довідка лікувальної установи форми №070/о, копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджують безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2015 року №200 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичних операції санаторно-курортним лікуванням» спеціалістами соціального захисту населення ведеться облік учасників антитерористичної операції. 

Станом на 01.10.2016 року 66  учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, перебувають на обліку, щодо  першочергового забезпечення санаторно-курортним лікуванням, та  забезпечено санаторно-курортною путівкою 18  учасників бойових дій.
        За детальною інформацією просимо звертатись в каб. №15 управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, тел. 2-19-66.