До відома сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції!

19 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову за № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».
Цим рішенням Уряду затверджено механізм надання цільової грошової компенсації сім'ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції за належне їм житло відповідно до Житлового кодексу. При цьому, передбачено право зазначених осіб отримувати грошову компенсацію за їх бажанням.
Таким чином сім'ї загиблих учасників АТО та інваліди війни з числа учасників АТО зможуть самостійно обрати найбільш прийнятне для них житло та придбати його за рахунок коштів грошової компенсації наданої Урядом.
З метою визначення права та розміру грошової компенсації на придбання житла вищезазначеною категорією населення, при райдержадміністрації утворена відповідна комісія.

У разі виникнення додаткових запитань щодо отримання грошової компенсацію для придбання житла сім’ями інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за телефоном 2-19-66