Актуально для учасників АТО

Управління соціальної та молодіжної політики доводить до відома осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції

Для забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням передбачена бюджетна програма КПКВ 2505150 „Заходи із психологічної реабілітації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням”.

Робота управління праці та соціального захисту населення з учасниками АТО

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення постійно проводиться робота щодо соціально-побутових умов проживання учасників АТО та членів їх сімей. Фактів  наявності  складних життєвих обставин в даних сім’ях  не встановлено.

Зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»

Відповідно до ст. 1  державна соціальна  допомога  особам,  які  не мають права напенсію, та інвалідам  -  щомісячна державна допомога,  що  надається відповідно  до  норм цього Закону у грошовій формі особі,    яка  не  має  права  на  пенсію,  а саме:  дитина померлого годувальника  (у  тому  числі народжена до спливу 10 місяців з дня смерті годувальника), який на день смерті не мала страхового стажу, необхідного  для призначення пенсії для інваліда III групи (далі - дитина  померлого годувальника).

Управління праці та соціального захисту населення інформує...

   Управління праці та соціального захисту населення  інформує, що з 1 листопада діє постанова Кабінету Міністрів України № 745, якою затверджено новий зразок та технічний опис паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та викладено в новій редакції  Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України.

До відома сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції!

19 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову за № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

До відома учасників антитерористичної операції!

Військовослужбовці, які постраждали під час проведення антитерористичної операції,зможуть пройти санаторно-курортне лікування. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 31 березня 2015 року.Постанова передбачає санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій, або є інвалідами війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

З початку проведення АТО у Вінницькій області 144 демобілізованих військових знайшли роботу завдяки службі зайнятості

«З початку проведення АТО на Вінниччині 144 демобілізованих військових знайшли роботу завдяки службі зайнятості», - про це повідомила в.о.директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва. «Одним із пріоритетних напрямків роботи обласної служби зайнятості на сьогодні є надання соціальних послуг демобілізованим учасникам антитерористичної операції, - зазначила вона. - Це особлива категорія на ринку праці, тому за кожною особою закріплений фахівець центру зайнятості, який здійснює його подальший соціальний супровід».

Інформація щодо засідання комісії з питань надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим та демобілізованим особам

12 січня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації відбулося перше засідання комісії з питань надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим та демобілізованим особам. На засіданні розглянуто 9 заяв від 6 учасників бойових дій, 2 учасників антитерористичної операції і 1 пенсіонера – батька учасника АТО. Членами комісії прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Відповідальні особи

Відповідальний за координацію з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції:

Лукащук Сергій Сергійович
Телефон: 097-816-64-27

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №632 від 07 жовтня 2015 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07 жовтня 2015 року № 632


Про створення обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції

Сторінки

Підписатися на Актуально для учасників АТО