Актуально для учасників АТО

До відома сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції!

19 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято постанову за № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».

До відома учасників антитерористичної операції!

Військовослужбовці, які постраждали під час проведення антитерористичної операції,зможуть пройти санаторно-курортне лікування. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України від 31 березня 2015 року.Постанова передбачає санаторно-курортне лікування учасників антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій, або є інвалідами війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

З початку проведення АТО у Вінницькій області 144 демобілізованих військових знайшли роботу завдяки службі зайнятості

«З початку проведення АТО на Вінниччині 144 демобілізованих військових знайшли роботу завдяки службі зайнятості», - про це повідомила в.о.директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва. «Одним із пріоритетних напрямків роботи обласної служби зайнятості на сьогодні є надання соціальних послуг демобілізованим учасникам антитерористичної операції, - зазначила вона. - Це особлива категорія на ринку праці, тому за кожною особою закріплений фахівець центру зайнятості, який здійснює його подальший соціальний супровід».

Інформація щодо засідання комісії з питань надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим та демобілізованим особам

12 січня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації відбулося перше засідання комісії з питань надання матеріальної підтримки учасникам антитерористичної операції, мобілізованим та демобілізованим особам. На засіданні розглянуто 9 заяв від 6 учасників бойових дій, 2 учасників антитерористичної операції і 1 пенсіонера – батька учасника АТО. Членами комісії прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

Відповідальні особи

Відповідальний за координацію з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції:

Лукащук Сергій Сергійович
Телефон: 097-816-64-27

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №632 від 07 жовтня 2015 року

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07 жовтня 2015 року № 632


Про створення обласного центру допомоги учасникам антитерористичної операції

«Самооборонівці» повернулися з поїздки у Волноваху

Члени громадського формування із охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна Самооборона» повернулися із чергової поїздки у зону АТО. Як повідомили у штабі «Народної самооборони», у місто Волноваха та село Андріївка вирушили Олег Басок з Флорине, Олександр Борух з Бершаді, які вже понад десяток разів відвозили вантажі, та молоде покоління "самооборонівців" – Віталій Микитюк, Павло Грунвальдс з Флорине, які вперше відвідали земляків у зоні АТО.

Адміністрація КУ «Бершадський РЦПМСД» інформує

Інформаційні матеріали спрямовані на зміцнення єдності українського суспільства, захисту інтересів особи в Україні, протидії російській військовій агресії та терористичній діяльності членів незаконних утворень «ДНР/ЛНР»

На допомогу захисникам Батьківщини

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Довідкова інформація

Члени громадського формування «Народна Самооборона» здійснили чергову поїздку у зону АТО

Члени громадського формування із охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна Самооборона» здійснили чергову поїздку у зону АТО. Понад три тони продуктів харчування було доставлено спільно із чечельницькими самооборонівцями до 44 артилерійської бригади на крайні блок-пости у районі Горлівки і села Зайцево та 93 аеромобільної бригади м. Артемівськ.

Сторінки

Підписатися на Актуально для учасників АТО