Архів новин

14 Вересень 2018

Союзники визнали прагнення України до членства в НАТО, це її національна позиція, і НАТО не може бути байдужим до цього, - Заступник Генсека НАТО

«Ми виходимо з того, що політичні рішення НАТО щодо членства України були схвалені 10 років тому на Бухарестському саміті. Практичне завдання сьогодення – підготовка до членства.  Україна прагне приєднатися до Альянсу і здійснює необхідні реформи. Суспільство очікує від усіх гілок влади конкретних результатів роботи, які би конвертувалися в добробут та безпеку громадян.

Президент: У світі приходить розуміння, що Росія є не лише українською проблемою, а загрозою для всього демократичного світу

«Надзвичайно важливо, що санкції проти Москви тепер пов’язані не лише з Україною. Це означає, що в світі приходить тверезе розуміння, що Росія — не лише наша проблема. Що Росія є загрозою для усього цивілізованого світу і демократичного світу, яка хоче скористатися принципами і правилами дипломатії, щоб досягти цілей гібридної війни», — заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

16 вересня –День працівників лісу

Шановні працівники лісового господарства
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.  Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь, Ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісових багатств.  Своєю невтомною і наполегливою працею ви збільшуєте  лісовий фонд України,  забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, робите гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.

З проблемними питаннями – до районної влади

13.09.2018 в райдержадміністрації відбувся черговий особистий прийом громадян.   Із наболілими питаннями сусідських суперечок до керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько звернулись жителі Устянської та Яланецької територіальних громад. Так громадяни певний час конфліктують із сусідами з приводу ненадання згоди щодо приватизації земельної ділянки, розміщення будівельних матеріалів біля воріт; ліквідації дерев, що ростуть на межі.

15 вересня - День фармацевтичного працівника.

Шановні фармацевтичні працівники району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня фармацевтичного працівника .
Дбати про забезпечення людей ліками – важлива і надзвичайно відповідальна місія. Щодня аптечні заклади відвідують тисячі хворих та їхні близькі з надією на одужання. Своїм милосердям, уважним і чуйним ставленням, теплим словом фармацевтичні  працівники закладають зерна зцілення.

Питання встановлення оптимальних ставок земельного податку за лісові землі обговорено на нараді

  Голова  райдержадміністрації Іван Стефанцов провів нараду  із сільськими головами, представниками лісового господарства, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського, на якій обговорено  останні зміни до Закону України від 10 липня 2018 року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств»

У Ладижині відбулось виїзне засідання госпітальної ради Східного округу

      Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у виїзному засіданні госпітальної ради Східного округу, яке відбулося у Ладижинській міській лікарні.
    Члени госпітальної ради познайомились з роботою комунального підприємства «Ладижинська міська лікарня», оглянули робочі кабінети лікарів, побували у відділеннях, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами.

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки

Про діючі норми закону Міністерство охорони здоров’я України і Міністерство освіти і науки України нагадали головам обласних та Київської міської державних адміністрацій офіційним листом.

На Вінниччині обговорювали питання призову на строкову військову службу восени 2018 року

 Перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Ольшевський взяв участь  службовій нараді з головами районних (міських) призовних комісій, військовими комісарами районних (міських) військових комісаріатів, членами районних (міських) призовних комісій із числа Національної поліції та лікарів-спеціалістів, які організовують медичний огляд у районних (міських) військових комісаріатах, яка відбулася в актовій залі Вінницького обласного військового комісаріату

Легалізація трудової зайнятості на особливому контролі

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства.
З метою захисту прав найманих працівників, з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку, Кабінет Міністрів України ініціюватиме ухвалення і подальше втілення низки рішень.

До уваги членів Громадської ради при райдержадміністрації

20 вересня 2018 року в 12.00 год відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.
              

Порядок денний засідання Громадської ради