Архів новин

13 Вересень 2018

Райони треба реформувати, але точно не ліквідувати, - В’ячеслав Негода

Законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України», наче, нескладний, але вже обростає «страшилками» від противників змін. Один з поширених міфів – ліквідація деяких районів після того, як закон приймуть.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода на нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

Семінар з вивільнюваними працівниками

      Фахівці  Бершадської районної філії  Вінницького обласного центру зайнятості 12 вересня 2018 року провели семінар з вивільнюваними працівниками комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Згідно "Плану основних заходів цивільного захисту області на 2018 рік", затвердженого головою обласної державної адміністрації з 17 вересня по 17 жовтня 2018 року в області буде проводитись "Місячник Цивільного захисту".

Стартував Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019»!

За 23 роки конкурс відкрив тисячі  імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.
Конкурс «Учитель року – 2019» об’єднає відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.
Якщо Ви професіонал високого класу, мобільний, амбітний, маєте досвід роботи, який вартий звання «Заслужений вчитель України», ми чекаємо на Вас.

Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка

Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка (Intra-African Trade Fair, IATF) відбудеться з 11 по 17 грудня 2018 р. у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет), організаторами якої є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком (African Export-Import Bank) та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Урядова програма підтримки сільгоспвиробників в дії

Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації інформує, що  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (зі змінами) в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації здійснювався другий в поточному році прийом документів від органів місцевого самоврядування області стосовно дотації фізичним особам за утримання ними молодняку ВРХ до 13-ти місячного віку.     Станом на 1 вересня прийнято відомості від сільсь