Архів новин

12 Вересень 2018

До уваги молоді району!

Відповідно до Указів Президента України  від 12 червня 2015 року №334 " Про заходи щодо поліпшення національно – патріотичного виховання  дітей та молоді», від 13 жовтня 2015 року №580 «Про Стратегію національно – патріотичного виховання молоді на 2017 – 2020 роки», розпорядження КМУ від 18 жовтня 2017 року  №743 « Про затвердження Плану дій щодо реалізації Стратегії  національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 -2020 роки» та календарного плану заходів щодо національно – патріотичного виховання

Витяг з Державного земельного кадастру можна отримати онлайн

        У жителів Бершадського району та м. Бершадь є можливість отримати через Центр надання адміністративних послуг  витяг з Державного земельного кадастру онлайн, перейшовши за цим посиланням  http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Українським армійцям Вінниччина перерахувала 296,5 мільйонів гривень військового збору

Упродовж січня-серпня 2018 року платники податків Вінниччини перерахували до держбюджету 296 млн 535,6 тис грн військового збору. За даними управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Вінницькій області, понад прогнозовану цифру надійшло 5 відсотків або 14 млн грн.

Будьте обережними при використані обігрівачів

    Із настанням холодів у людей виникає потреба обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, а й також можуть бути небезпечними під час експлуатації. Що необхідно пам’ятати, щоб уберегти себе та свою оселю від пожежі: - ніколи не паліть у ліжку; - будьте обережні під час експлуатації електричного та газового обладнання.

Працівникам територіального центр у с. Осіївка та Мала Киріївка вручені велосипеди

Для якісного надання соціальних послуг виконком Осіївської сільської ради виділив кошти на придбання велосипедів працівникам територіального центру соціального обслуговування Бершадського району, які надають соціальні послуги жителям громади, що полегшує роботу соціальних робітників.
Засобами пересування забезпечено двох працівників с. Осіївка – Тарчук Т.В. та Орел О.В., та одного працівника с. Мала Киріївка – Кубко О.Д.