Архів новин

11 Вересень 2018

Виплата державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів

  Виплата державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, передбачена Постановою Кабінету Міністрів №189 від 22.02.2006 року (із змінами).
Тимчасова допомога призначається одному з батьків з ким проживає дитина у разі, коли:
рішення суду про  стягнення  аліментів з одного з батьків не виконується  у  зв'язку  з  ухиленням  від  сплати  аліментів  або відсутністю  у  боржника коштів та іншого майна, на які за законом може  бути звернено стягнення;

На полях Бершадського району

Загальна площа до збирання ранніх зернових і зернобобових  культур та ріпаку по всіх категоріях господарств району складала  25 тис. гектар, з них: озимої та ярої пшениці – 16 тис. 450 га, ячменю – 2 тис. 379 га, гороху - 847 га, озимого ріпаку – 5426 га.
На сьогоднішній день в районі 100 відсотково обмолочено озимий ячмінь, ріпак, горох та озиму пшеницю. Зокрема:
-  Озимого ячменю 5 418 тонн, урожайність склала – 42 цнт. га.
-  Озимої пшениці 80186 тонн, 49,9 ц/га     

Прем’єр-міністр: Бюджет, подальша децентралізація, дерегуляція та інноваційний розвиток – ключові ініціативи на наступну парламентську сесію

Конструктивні дискусії щодо проекту бюджету на 2019 рік, подальші ініціативи по децентралізації та дерегуляції, а також забезпечення інноваційного розвитку економіки – ключові теми нової сесії Парламенту, яка стартувала у вересні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Форуму «Повна мобілізація: спільний план дій». Захід відбувся в рамках низки публічних дискусій з питань реформ і напрацювання плану дій влади й громадськості на наступний рік.

Відбулось чергове засідання правління Громадської ради

 11 вересня  2018 року відбулось засідання правління Громадської ради при райдержадміністрації. На правлінні визначено дату проведення засідання Громадської ради та  обговорено пропозиції щодо Порядку денного засідання Громадської ради .
    Під час роботи членами правління визначено основні проблемні питання, які необхідно вивчити, проаналізувати та розглянути на засіданні Громадської ради.
Вела засідання правління та підбила підсумки його роботи голова Громадської ради Кристина Мураховська.

У Києві відбувся другий щорічний Open Data Forum: державний сектор отримав нагороди, cтартапи на основі відкритих даних – 2,5 млн грн на розвиток

Києві відбувся другий щорічний Всеукраїнський Open Data Forum 2018. Організатори традиційно зібрали лідерів змін у сфері відкритих даних – представників органів влади, професіоналів зі сфери державного управління, міжнародних та українських експертів, громадських активістів та стартап-спільноту – навколо теми застосування відкритих даних в Україні.

Питання організації виховної роботи в закладах освіти району обговорено на нараді заступників директорів з виховної роботи


     На базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів  району «Організація виховної роботи в закладах освіти району у 2018/2019 навчальному році». 

На обласному фестивалі "Свято урожаю" з успіхом виступив народний аматорський колектив "Подоляни"

В  літньому  парку в рамках святкування Дня  міста Вінниці,  з  нагоди   відзначення 665 – ї  річниці від дня  заснування, проходив  обласний фестиваль «Свято   урожаю» .
Народний   аматорський  колектив троїстих   музик «Подоляни» Бершадського РБК ,  керівник   Сергій Коренюк  взяв участь   у фестивалі.
Бурхливими оплесками  зустрічали виступ колективу вінничани та гості міста. «Подоляни»  подарували  всім присутнім  професійне виконання  музичних  творів  і гарний  настрій. 

У Бершаді відбувся семінар "Виїзної батьківської школи"

10 вересня 2018 року комунальна установа «БЕРШАДСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО – РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» спільно з  Громадською організацією «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»,  комунальним  закладом «Вінницький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональним обмеженнями «Обрій» провели навчальний семінар «ВИЇЗНОЇ БАТЬКІВСЬКОЇ ШКОЛИ» для батьків з дітей з інвалідністю, практичних психологів та  асистентів вчителів закладів освіти Бершадського району .

Відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

На базі Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи. Детально розглянуто  питання «Нормативно-правова база у 2018-2019 н. р.», «Методичні рекомендації щодо викладання навчальних дисциплін»,  «Організація роботи  щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 – 2019 н.

Стан розвитку фізичної культури і спорту в районі обговорено на нараді

Серед пріоритетних напрямків діяльності районної виконавчої влади є питання забезпечення умов для фізичного розвитку дітей і підлітків Для збереження здоров’я дітей та надання можливості займатися фізичною культурою і спортом в району функціонує 1 стадіон, 26 футбольних полів, 67 спортивних майданчиків, 5 стрілецьких тирів, 32 спортивні зали, 12 майданчиків з тренажерним обладнанням, 11 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.

Глава Уряду анонсував підвищення мінімальної зарплати з наступного року

Мінімальна заробітна плата наступного року зросте до близько 4170 грн, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відповідаючи на запитання журналістів, він сказав: «На наступний рік мінімальна заробітна плата з 3 723 грн, як є сьогодні, зросте до 4 170 грн. Тобто з 1 січня буде підвищення», - сказав Глава Уряду.

Зразковий ансамбль естрадного танцю «Мрія» взяв участь у святкуванні Дня Вінниці

    Зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Мрія» Бершадського РБК, керівник Заслужений працівник культури України Наталія Гаврилюк, взяв участь у  святкуванні Дня Вінниці – місту виповнилося 655 років. Перша писемна згадка про місто датується 1363 роком. Також громада відзначила 380-річчя фактичного існування у місті Магдебурзького права та 25-та річницю відновлення герба Вінниці. Крім того, цього року виповнюється 60 років партнерства між містами-побратимами Вінницею і Кельце (Польща).

«Україна пам’ятає – світ визнає!»: у Києві стартувала міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору

1 вересня 2018 року в Києві стартувала масштабна Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», яка протягом 85-ти днів проходитиме у 85 куточках світу.

Під час меморіальних заходів, які відбуватимуться в приміщеннях українських посольств та консульств та інших знакових місцях, пов’язаних з Україною, учасники запалюють символічну свічу пам’яті та зачитуватимуть 85 імен дітей загиблих під час Голодомору.