Архів новин

10 Вересень 2018

«Ми зобов’язані вчасно і на належному рівні надати правову та організаційну допомогу дітям із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному та соціальному обліку»-зазначив Іван Стефанцов.

Питання щодо забезпечення організаційно-правових умов захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, розглянуто на нараді з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського.

Про пенсії учасникам АТО

Станом на 01.09.2018  року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб по Бершадському району перебуває 436 учасників бойових дій,  які мають право на пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
        6 лютого 2017 року набрав чинності Закон України від 18.10.2016 № 1683-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції».

Відбудеться міжнародна поїздка “Європейська єдність”

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця” інформує, що за підтримки Міністерства культури України, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії  (орієнтовна програма поїздк

Уряд ініціюватиме ухвалення низки рішень щодо захисту прав найманих працівників

З метою захисту прав найманих працівників, з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку, Кабінет Міністрів України ініціюватиме ухвалення і подальше втілення низки рішень.

На Вінниччині початкові класи розпочали роботу за стандартами НУШ – Нової української школи

Сьогодні під час апаратної наради  в обласній державній адміністрації в. о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк  у формі презентації поінформував присутніх про втілення в області стандартів Нової української школи.

Посадовець надав інформацію про використання коштів освітньої  субвенції, виділеної для Вінницької області відповідно до постанови КМУ № 237 від 04 квітня 2018року.

Під час призначення житлової субсидії одноразова державна допомога на утримання молодняка ВРХ до сукупного доходу не враховується

Сьогодні під час апаратної наради в ОДА директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук поінформував про реалізацію в області регіональної програми підтримки аграрного сектору.

Події тижня, що минув

День знань у Війтівській ЗОШ.
Учні, педагоги та батьки Війтівської  загальноосвітньої школи  святкували цьогорічний День знань за участі Народного депутата України Миколи Кучера та голови райдержадміністрації Івана Стефанцова. http://www.rdabershad.gov.ua/news/u-den-znan-uchni-viytivskoyi-shkoly-vl...
Директорами шкіл призначено … .

День пам'яті жертв фашизму

Кожну другу неділю вересня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв фашизму. У 2018 році цей день припадає на 9-е число.
З 1962 року кожну другу неділю вересня весь світ відзначає цей день, основною метою якого є боротьба з ідеологією відродження фашизму.
Дата проведення Дня була визначена на вересень, тому що саме на цей місяць припадає дві пов'язані з Другою світовою війною події — день її початку і її повного завершення. Це і стало однією з причин встановлення дня жалоби на вересневу неділю.

Лісівники запрошують вінничан на фестиваль «Пізнай ліс»!

Як створюється ліс? З чого розпочинається цей багатогранний процес? Що дає державі та кожному з нас лісове господарство України? Які професії є у лісівничій сфері? Які досягнення має і чим живе лісове господарство Вінниччини? Що ж це за професія – лісівник?..

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень-липень 2018 року

                   (За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)

Населення

На 1 липня  2018р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,2 тис. осіб. Упродовж січня - червня 2018р. чисельність населення зменшилась на 365 осіб. Природний рух населення характеризується слідуючими показниками: кількість живонароджених – 187осіб, кількість померлих – 552 особи.

БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРОВЕЛИ УРОК-ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ФЛОРИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Перші дні нового навчального року для учнів Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів почалися з уроку-екскурсії у лісівничому еколого-просвітницькому пункті «Устянська дача», який розміщений на території Бершадського лісництва. Урок проводився спільно педагогами та лісівниками для учнів 10, 11 та 6 класів. У заході взяли участь директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв, директор Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів В.І.

Оголошено Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує  у  2018 році  Всеукраїнський  конкурс  на  краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

Виїзний прийом громадян у Кидрасівській сільській раді

проведено першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським спільно з заступником голови районної ради Сергійом Пересуньком. Участь у прийомі громадян прийняли начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур та начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна.

Президент вніс до Парламенту проект Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Президент України Петро Порошенко вніс до Парламенту проект Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», який було зареєстровано за номером 9055.
Проект підготовлений в тісній взаємодії з експертами Ради Європи, представниками професійної юридичної та адвокатської спільноти і був затверджений Радою з питань судової реформи.
Звіт експертів Ради Європи підтверджує відповідність положень законопроекту стандартам Ради Європи.

Забезпечення реалізації державної політики в галузі культури і туризму на території району, один із пріоритетних напрямків діяльності районної влади

Забезпечення реалізації державної політики в галузі культури і туризму на території району, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності усіх видів культурних послуг, сприяння збереження культурної спадщини, залучення громадськості  до культурно-мистецького життя району- це пріоритетні завдання, які реалізовують заклади культури Бершадщини.  Питання про стан діяльності та проблеми сільських закладів культури заслухано на нараді  з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  терито

Довідки в навчальний заклад

Міністерство охорони здоров’я скасувало форму №026/0 «Медична карта дитини (для дитячого дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу)». Це означає що в цих установах не будуть зберігатись медичні дані дитини.

«Вікі любить памятки» - зроби знімок памятки та виграй у конкурсі

З 1 по 30 вересня поточного року триватиме щорічний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» - цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. За дев’ять років його проведення було завантажено понад 1,9 млн. фотографій. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.