Архів новин

07 Вересень 2018

До уваги інститутів громадянського суспільства!


        На виконання постанови КМУ від 12 жовтня 2011 року №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка  у 2019 році, Міністерство молоді та спорту оголосило  конкурс проектів національно–патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Про результати аналізу виплати заробітної плати в бюджетній сфері

Фінансовим управлінням щомісячно проводиться аналіз забезпеченості асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями бюджетних закладів, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. 
Своєчасність та повноту виплат забезпечено.

«Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб права та пільги захисників України були реалізовані в повній мірі» - наголосив Іван Стефанцов.

      Питання соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та забезпечення їх соціальними гарантіями обговорено на нараді з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, яку провів голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського.

Вітання керівництва району з Днем фізичної культури і спорту

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаємо  вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Змінились терміни щомісячної оплати та умови відключення/повторного підключення

Бершадська райдержадміністрація доводить до відома споживачів електроенергії, що змінилися
терміни щомісячної оплати та умови відключення/повторного підключення. Зміни відбулись відповідно до нових «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року, попередні нормативні документи з питань постачання електричної енергії втратили чинність.

Фінсько-український трастовий фонд надаватиме фінансування для підготовки «зелених» проектів

Фінляндія та Україна об’єднали зусилля і заснували спільний фонд для розробки проектів у відновлюваній енергетиці та енергоефективності.

Забезпечення пільговим твердим паливом

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій населення здійснюється нарахування та виплата грошової компенсації для придбання твердого палива та скрапленого газу громадянам, які мають право на пільги відповідно до чинного законодавства.

До уваги молоді району

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.
Вік  учасників  від 18 – 30 років.

Соцзахист українських військових зросте: Президент підписав відповідний закон

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям закону України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях".
Про це повідомляє прес-служба глави держави.