Архів новин

05 Вересень 2018

На території м. Бершаді та району працює мобільний сервісний центр МВС

Згідно з графіком до м. Бершадь здійснює виїзди Мобільний сервісний центр МВС, який надає громадянам міста та району наступні адміністративні послуги:
Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
Заміна посвідчення водія;
Видача міжнародного посвідчення;
Прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимостей (видача довідок по запитах у Територіальному центрі № 0541 , м. Вінниця вул. Ботанічна, 24)

Нові правила виїзду з дитиною за кордон: що треба знати

28 серпня, набрав чинності Закон України № 2475-VIII, який передбачає нові правила вивезення дітей за кордон.
Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.
Метою внесення змін до законодавства у цій сфері, в першу чергу, є захист прав дітей. Водночас, аби врахувати інтереси обох з батьків, удосконалено норму законопроекту щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині,
– йдеться у повідомленні.

Наш земляк - призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Нещодавно відбувся відкритий чемпіонат Західної Європи у Словаччині   з греко – римської  боротьби. У змаганнях прийняли участь 11 країн, більше 230 учасників.  Вдало виступив на цих змаганнях  вихованець ДЮСШ- учень Маньківської загальноосвітньої школи  І-ІІ ст. Козір Іван., який у посів ІІІ місце у своїй ваговій категорії.
Вітаємо з успішним виступом на змаганнях.

Cпалювання сухої рослинності та її залишків категорично забороняється

З настанням осені місто та села району потерпають від диму та вогнищ. Спалення листя вже стало невід’ємною ознакою цього періоду. Однак мало хто знає, що такі дії заборонені чинним законодавством, оскільки наносять значну шкоду довкіллю.
Екологічні наслідки випалювання сухої рослинності.

Іван Стефанцов «Необхідно з розумінням та увагою ставитись до бійців та членів їхніх сімей і зробити все можливе, щоб їх права та пільги були реалізовані в повній мірі»

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 05 вересня 2018 року провів нараду з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського.

Кабінет Міністрів України вдосконалив порядок використання коштів за бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва»

Даним порядком, зокрема, передбачено:
- відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів здійснюватиметься без урахування ПДВ;
- період отримання кредитів починається із 2018 року;
- цільове використання за напрямом компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів - відповідно до проектно-кошторисної документації, у тому числі обладнання;

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Захист не лише територіальної цілісності держави, а й рідного дому та сім’ї від ворога сьогодні напряму залежить від кожного з нас. Це почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України.

До уваги одержувачів житлових субсидій!

Постановою Кабінету  Міністрів України  27 квітня 2018 року № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року  № 1022» передбачено преміювання домогосподарств за економію ресурсів за підсумками   опалювального сезону 2017 – 2018 р.р.. Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Акциз з продажу пального: який механізм його зарахування пропонується для різних місцевих бюджетів

Яким чином удосконалити механізм зарахування акцизного податку з палива до місцевих бюджетів та підвищити зацікавленість ОМС в його нарощуванні? Відповідь-пропозицію на це питання спільно підготували асоціації органів місцевого самоврядування (УАРОР, ВАССР, Асоціація ОТГ) та проекти і програми міжнародної технічної допомоги в рамках Ради донорів при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це повідомили в Мінрегіоні.

Відбувся інформаційно-просвітницький семінар з правових знань для безробітних громадян

   В рамках співпраці Бершадської районної філії Вінницького ОЦЗ та Бершадського бюро правової допомоги, у філії центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян за участі представників бюро правової допомоги Людмили Зеленюк та Андрія Розворука.
      Розпочала захід провідний фахівець служби зайнятості Людмила Жданович. Вона розповіла безробітнім про послуги служби зайнятості, про вакансії, які є актуальними на місцевому ринку праці. 

Про виконання доходів бюджету району за січень-серпень 2018 року

За січень-серпень 2018 року забезпечено виконання всіх місцевих бюджетів базового рівня в загальній сумі 94538 тис.гривень.
Понад план залучено 12409 тис.грн.
Найбільший відсоток виконання місцевих бюджетів по власних доходах досягнуто Серединською, Бирлівською, Голдашівською та М'якохідською сільськими радами.