Архів новин

04 Вересень 2018

На захисті прав дітей

В райдержадміністрації проведено чергове засідання Комісії з захисту прав дитини. Під головування першого заступника голови Бершадської адміністрації Володимирара Ольшевського розглянуто шість питань порядку денного.

Бізнес-інтенсив «HoReCa.ReStart»

14 вересня 2018 року у місті Вінниці (Галерея «Інтершик» вул. Архітектора Артинова, 12 а) відбудеться бізнес-інтенсив «НоReCa.ReStart». Даний захід організовується Центром підтримки бізнесу м. Вінниці за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу ЕU4Business.

Архів як запорука надійного захисту соціально-правових інтересів громадян

   З метою задоволення інформаційних потреб суспільства і держави, реалізації законних інтересів кожної людини,  архівним сектором райдержадміністрації у серпні 2018 року підготовлено 40 відповідей на запити громадян. Аналіз виконання запитів засвідчує, що документи архіву користуються великим попитом. З питань надання права на землекоритсування надійшло 38 звернень , для підтвердження стажу роботи звернулось 2 осіб.  Позитивні відповіді  –38, що становить 96%  загальних звернень.

На Бершадщині зафіксовано рекорд найтривалішого періоду проведення щорічного аматорського шашкового турніру « Бершадська нива»

  У  Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ст №1 на загальношкільній лінійці відбулась урочиста церемонія  вручення сертифікатів про реєстрацію рекорду найтривалішого  періоду проведення  щорічного аматорського шашкового турніру « Бершадська нива», який проводиться 40 років. В якій  взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, міський голова Михайло Кольченко.

Розвиток дитини – від садочка до вищої освіти – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, – Прем’єр-міністр

Розвиток дитини – від дошкільної освіти до вищого навчального закладу – має стати пріоритетом всіх рівнів влади, передусім місцевої. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Треба дати дітям все найкраще, аби вони були успішними і конкурентними. Для нас пріоритет – розвиток дитини. І це комплекс дій – від підтримки освітян і завершуючи створенням середовища для доступності і рівності освіти в цілому по Україні».

Представлення новопризначених директорів

03 вересня 2018 року  начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачна Оксана Михайлівна представила колективам шкіл  новопризначених директорів. У Шляхівську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної праці Кузика Григорія Йосиповича – Кравець Людмилу Анатоліївну,  в Тернівську ЗОШ І-ІІІ ступенів – Макарчук Тетяну Анатоліївну,  в  Михайлівську ЗОШ І-ІІ ступенів ім..Р.Скалецького – Шарко Катерину Петрівну, які обрані на конкурсній основі.