Архів новин

03 Вересень 2018

Прем’єр-міністр: Обраним нами шляхом реформ треба йти впевнено і не робити зайвих рухів

Обрана Урядом політика змін в ключових сферах життя країни вимагає впевненої ходи – без зайвих рухів і кидання з одного боку в інший. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з колективом підприємства «Сквиратекс» (Київська область), що спеціалізується на виготовленні жіночого одягу, а також спеціального одягу для військових, поліції та інших служб. Глава Уряду відвідав підприємство в рамках своєї поїздки на Київщину.

До уваги одержувачів пільг та житлових субсидій

З метою забезпечення належного контролю за використанням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій в  управлінні соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації забезпечується:

У День знань учні Війтівської школи влаштували флешмоб за мир в Україні

Учні, педагоги та батьки Війтівської  загальноосвітньої школи  святкували цьогорічний День знань за участі Народного депутата України Миколи Кучера та голови райдержадміністрації Івана Стефанцова. З першого погляду видно, що  школа оновлюється.
    На святковій лінійці випускники та першокласники влаштували флешмоб за мир в Україні. Для цього на шкільному майданчику, вони вишикувались у карту України, з Кримом та Донбасом, що символізувало єдність та цілісність нашої держави. 

До уваги майбутніх підприємців

 Управління соціальної та молодіжної політики спільно з просвітницьким центром «Вісь» запрошує на навчання осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, учасників/ць АТО, осіб які  перебувають у складній життєвій ситуації і за станом здоров’я можуть навчатися та займатися підприємницькою діяльністю. Вік 18+.
         Учасників/ць буде забезпечено харчуванням під час тренінгів, канцелярським приладдям, відшкодуванням транспортних витрат та проживанням.
В ході навчання:

Події тижня, що минув

«Давай за музик».
З метою збереження та примноження традиційної весільної музики в с. Вербка Чечельницького району,  відбувся VIІІ міжрегіональний фестиваль весільної музики «Давай за музик». У фестивалі взяли участь 14 колективів духової та троїстої музики Вінницької, Одеської та Кіровоградської областей.

Запобігти пожежам в екосистемах

Сектор цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації повідомляє, що природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач восени активно наводять лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, листя, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам так і лісовим насадженням.

День знань у Джулинській опорній школі

На  святкування Дня знань в Джулинській опорній школі, завітали  Народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов . Цьогорічне свято першого дзвоника у Джулинці було особливо яскраве, адже тепер  це опорна школа.
  Вітаючи із Днем знань Народний депутат України  Микола Кучер побажав усім школярам, щоб новий навчальний рік став роком успіхів та омріяних досягнень.

Діти учасників АТО Бершадщини побували на пікніку у м. Вінниці

       З метою розвитку і популяризації спортивного дозвілля серед учасників антитерористичної операції, а також членів їх сімей, що сприяє їх психологічному розвантаженню, в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 №123, діти учасників АТО з Бершадського району взяли участь  «Пікніку н

Як поводитися при виявленні вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

Під час Другої світової війни на території Вінницької області, як і по всій Україні, проходили важкі бої. Ще в ході війни. по мірі звільнення тимчасово окупованих міст і сіл, проводилися роботи по розмінуванню. Бійці-сапери та мінери знешкоджували велику кількість різних боєприпасів і очистили від них територію України. Але окремі вибухонебезпечні предмети ще можна знайти на берегах водоймищ, в ярах, лісах та інших місцях в період весняних паводків, дощів, при виконанні польових та будівельних робіт.

Перший дзвоник запросив у Країну знань

   Щороку вересень у свій перший день збирає на святкову лінійку усю країну. Свято першого дзвоника викликає позитивні емоції та гарний настрій у всіх: і дорослих і дітей. Яскравим, насиченим, хвилюючим став першовересень для  педагогів, учнів та батьків Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №1. Цьогоріч   школа відкриває двері для 718 учнів, серед яких 68 першокласників у трьох класах. Присутніх привітали Народний депутат України Микола Кучер та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.

Лікарі первинного рівня надання медичної допомоги продовжують підписувати декларації із пацієнтами


  З 1 квітня 2018 року стартувала  національна кампанія «Обери свого лікаря», лікарі комунального некомерційного підприємства "Бершадський центр первинної медико-санітарної допомоги" продовжують укладати угоди із пацієнтами.
На даний час лікарями  КНП   "Бершадський  ЦПМСД" укладено декларацій:
⦁ Манченко Г. П. – населення 3514 – декларацій 309
⦁ Сінолуп Ю.В. – населення 3946 – декларацій  1825
⦁ Богаченко Т.С. – населення 3571 – декларацій  1573

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів шкіл

     31 серпня 2018 року  відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Бершадського району, а саме Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Михайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім..Р.Скалецького.
           Конкурсна комісія в складі 10  чоловік обирала претендентів із складу потенційних кандататів. На вакантну посаду Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів подали документи Камайгородський О.В., вчитель даної школи та Макарчук Т.А. директор Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів.