Архів новин

10 Серпень 2018

Іван Стефанцов : «Питання впровадження медичної реформи, проведення реорганізації та укладання  угоди із  Національною службою здоров’я залишається на контролі районної  влади»

Про хід виконання в районі урядової програми »Доступні ліки» та впровадження медичної реформи первинки на нараді в райдержадміністрації інформував головний лікар комунального некомерційного підприємства «Бершадський РЦ ПМСД»  Іван Пікула.

Заклади вищої освіти готові створювати комісії з атестації енергоаудиторів для сертифікації енергетичної ефективності будівель

Держенергоефективності закликає заклади вищої освіти створювати комісії для професійної атестації енергоаудиторів, які зможуть отримати право проводити сертифікацію енергоефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Це передбачено Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2118-19), що розроблено Держенергоефективності та прийнято Парламентом у 2017 році.

Гідрометеорологічні умови на період з 10 по 14 серпня

Метеорологічна обстановка:  В області зберігатиметься температурний режим вище норми.  В окремі дні вдень місцями можливі короткочасні дощі.   На території  області передбачається  надзвичайна  5-го класу пожежна небезпека.

Іван Стефанцов: «Аграрний сектор є провідною галуззю району, тому успішне виконання завдань, які стоять сьогодні перед аграрниками є особливо важливим для соціально-економічного розвитку Бершадщини»

Питання організації і проведення зернозбиральної кампанії на Бершадщині обговорено на нараді в райдержадміністрації. Як зазначив голова райдержадміністрації Іван Стефанцов: «Аграрний сектор є провідною галуззю району, яка забезпечує продовольчу безпеку, тому успішне виконання завдань, які стоять сьогодні перед аграрниками  є особливо важливим для соціально-економічного розвитку Бершадщини»

Відбулося засідання круглого столу

09 серпня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося громадське обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації – регуляторного акту «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району». В засіданні прийняли участь представники громадськості, перевізники та розробники проекту розпорядження. Пропозиції та зауваження від учасників круглого столу будуть включені в проект розпорядження.

До уваги громадян та юридичних осіб, які мають наміри отримати водні об’єкти у користування за договором оренди земель водного фонду

Доводимо до відома орендарів ставків, які не спромоглися до цього часу або не бажають належним чином оформити право користування водоймами, що згідно Земельного кодексу України (стаття 85) до земель водного фонду віднесено землі, зайняті: морями, річками, озерами, водосховищами, іншими водоймами, болотами, а також островами, не зайнятими лісами; прибереж-ними захисними смугами вздовж морів, річок та навколо водойм, крім зе-мель, зайнятих лісами; гідротехнічними, іншими водогосподарськими спору-дами та каналами, а

Достовірно заповнена декларація запорука правильності призначення житлових субсидій

Відділом державних соціальних інспекторів 6 серпня 2018 року було проведено аналіз 114 призначених субсидій (травень - липень 2018 року) в Війтівській сільській раді. В ході аналізу проводилась звірка складу сім’ї отримувачів житлових субсидій з погосподарськими книгами. За результатами проведеної роботи було підтверджено правильність заповнення сто одинадцяти декларацій та виявлено надання неповної/ недостовірної інформації у трьох випадках.