Архів новин

09 Серпень 2018

Проводяться ремонтні роботи по вулиці Думанського

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 травня  2018 року № 387 в перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2018 році включено капітальний  ремонт дорожнього покриття   по  вул. В. Думанського  в     м. Бершадь, Вінницької області.

PROZORRO ДОЗВОЛИТЬ КРАЩЕ КОНТРОЛЮВАТИ ЗАКУПІВЛІ ЛІКІВ

Відтепер перелік ліків з Державного реєстру лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я України потраплятиме в ProZorro автоматично. Це дозволить замовнику при оголошенні тендеру обирати назву ліків з актуального списку, а не вводити дані вручну. Жорстка прив’язка до офіційного переліку зменшить маніпуляції або випадкові помилки в описі предмету закупівлі та спростить пошук тендерів постачальниками.

Президент: Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави

Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.

Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кармелюка

       В районному центрі завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Кармелюка, м. Бершадь. Загальна площа відремонтованої дороги становить 2245 м.кв. Капітальний ремонт проводила підрядна організація ФОП Донець М.В. Під час ремонтних робіт проведено грейдерування дороги, засипано щебеневу суміш та укладено нове дорожнє покриття. Загальна вартість проведених ремонтних робіт становить 977,603 тис.грн.

Керівники району відвідали державне підприємство „Бершадське лісове господарство”

Із головними напрямками  роботи, здобутками, планами, досвідом Державного підприємства "Бершадське лісове господарство " ознайомилися голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко. Директор підприємства Микола Краснєєв поінформував про роботу, плани, проблеми і шляхи їх вирішення.

З 10 серпня по 10 вересня на Вінниччині діятиме заборона на вилов раків

З метою збереження та охорони популяції раків в Україні діє літньо-осіння заборона на вилов цих річкових мешканців. Відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Вінницькій області від 02.08.2018 р. № 53-О «Про заборону вилову раків під час линьки у водоймах Вінницької області в 2018 році» з 10 серпня по 10 вересня заборонено будь-який вилов раків у водоймах Вінницької області.

Вітання голови Вінницької ОДА Валерія Коровія аграріям Вінниччини з намолотом другого мільйона тонн зерна

Шановні аграрії Вінниччини!

Від усієї громади Вінницької області щиро вас вітаю із намолотом 2-го мільйона тонн зерна!

У надзвичайно непростих умовах ваша наполеглива праця, поєднання сучасних технологій із глибокими хліборобськими традиціями та незмінна любов до землі вкотре дали високий результат.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у засіданні госпітальної ради Східного округу

   Відповідно до реформи закладів охорони здоровя вторинного рівня  Бершадський район відноситься до Східного госпітального округу. У серпні розпочався обїзд членів госпітальної ради. Та 01 серпня госпітальна рада ознайомилась з роботою Теплицької районної лікарні.

Іван Стефанцов: «Реалізація пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку Бершадського району має бути спрямована на підвищення якості життя, добробуту громадян та досягнення високих показників по кожній із галузей»

Актуальні питання, що постійно перебувають на контролі районної влади, розглянуто на оперативній нараді, яку 08 серпня 2018 року провів голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, міського голови Михайла Кольченка , керівників  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району