Архів новин

07 Серпень 2018

Увага! Громадське обговорення проекту регуляторного акту

09 серпня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбудеться громадське обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації – регуляторного акту «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району». Просимо прийняти участь в обговорені проекту розпорядження. 

Довідки за телефонами: 2-13-35, 2-38-85.
 

На Бершадщині триває підготовка до відзначення 27-ї річниці незалежності України

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення у районі 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного прапора, за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька.

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень-червень 2018 року


                   (За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)


Населення
На 1 червня  2018р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,1 тис. осіб. Упродовж січня - травня 2018р. чисельність населення зменшилась на 317 осіб.

Вага шкільного портфеля

З наближенням першого вересня у батьків виникає питання  вибору шкільного портфеля своїй дитині. Основне при виборі – його безпечність. Безпечну вагу портфеля можна легко визначити самостійно – вона не має перевищувати 10-15 % від маси тіла дитини.