Архів новин

06 Серпень 2018

Події тижня, що минув

Вулиця Кармелюка оновлюється.
 В м. Бершадь розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кармелюка.Реалізація даного проекту фінансується за  рахунок  коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, виділених відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 423-р від

Завдяки спільним діям влади і громадськості еко-фест «Skyline» запалив ватру щирості, добра, патріотизму

   Музичний еко-фестиваль «Skyline», який відбувався  28-29 липня 2018 року у парку «АНТАЛЬКА», с. Флорино,  цього річ зібрав велику кількість учасників. За підрахунками організаторів за два дні фестивалю його відвідали понад 7 тисяч людей. Були гості й з сусідніх районів та областей. Свято музики, природи, молодості  подарувало кожному позитивні емоції, радість, спілкування, захоплюючі ігри від спортивних до інтелектуальних. 

Про виконання доходів

За оперативними даними, станом на 01.08.2018 року, до бюджету Бершадсь-кого району надійшло доходів загального фонду ( без міжбюджетних транс-фертів ) 80223,7 тис. грн. або 116,3 % до плану, затвердженого місцевими радами на січень – липень поточного року.

 

У Бершаді відбувся Всеукраїнський турнір "Бершадська Нива-2018" із шашок -64


 У м. Бершадь  з 03- по 05 серпня відбувся Всеукраїнський ювілейний 40-й турнір "Бершадська Нива-2018 " з шашок-64. В змаганнях взяли  участь 75 спортсменів із багатьох областей України,  серед яких двоє майстрів спорту 30 кандидатів у майстри спорту.

Одним із першочергових завдань райдержадміністрації є забезпечення прав та законних інтересів учасників АТО та їх сімей

      Керівництво району постійно сприяє у вирішенні питань учасникам АТО та їх сім’ям, надає всебічну підтримку та допомогу. На контролі голови райдержадміністрації перебуває колективне звернення жителів с. Бирлівка щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками.
З метою інформування про стан розв’язання піднятого питання голова райдержадміністрації І.Стефанцов провів зустріч із представниками родин учасників антитерористичної операції.