Архів новин

02 Серпень 2018

Стартував Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування

Щороку у світі за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)відзначається Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування. Він проводиться у 40-й тиждень року, що символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини.

У Джулинській ОТГ соціальні робітники отримали нові велосипеди!

За ініціативи територіального центру соціального обслуговування Бершадського району за підтримки голови ОТГ придбано 8 велосипедів. Відтепер соціальні робітники будуть швидко та зручно добиратися до людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.

Президент підписав Закон, спрямований на удосконалення функціонування системи державної підтримки культури

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності Українського культурного фонду», прийнятий Верховною Радою України 3 липня 2018 року.

Закон має на меті удосконалення функціонування системи державної підтримки культури, створення сприятливих умов для реалізації програм державної політики України в культурній сфері.

У роботі засідання постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження взяв участь голова роайдержадміністрації

В залі засідань районної ради, під головуванням Миколи Мазуренка, за участю депутатів Тетяни Гончарук, Ігоря Овчарука, Олександра Оперчука, Світлани Перевертнюк відбулось засідання постійної комісії  з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження. У  засіданні взяли участь:голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака .

Конкурс на вакантну посаду директора Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації оголошується конкурс на вакантну посаду директора Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.