Архів новин

01 Серпень 2018

Зміна підходів у системі охорони здоров’я дозволила поламати багато корупційних схем, – Володимир Гройсман


Зміна підходів до вирішення багатьох питань у системі охорони здоров’я дозволила зламати багато корупційних схем, які раніше формувалися на закупівлях ліків, вакцин, забезпеченні лікарень та безпосередньо пацієнтів із хронічними хворобами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ

У районній раді відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ,  в якому взяв участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов Вів засідання  Іван Пікула -голова комісії . В роботі комісії взяв участь голова районної ради Михайло Бурлака.

Харківський національний університет запрошує на навчання за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Харківський національний університет запрошує на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»  за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання. Ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр».

Відбувся інформаційно-просвітницький захід «Протидія торгівлі людьми»

В рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 31 липня 2018 року на базі Бершадської районної  філії Вінницького  обласного центру зайнятості Янчук А.М.,  педагогом соціальним вищої категорії відділу соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для відвідувачів центру зайнятості був проведений інформаційно-просвітницький захід на тему : «Протидія торгівлі людьми».

Дитячі футбольні команди гідно виступили на Міжнародному турнірі DANA CUP

Кубок  DANA CUP є перша за величиною юнацького футболу подія в світі, з бездоганною організацією. Міжнародний турнір є справді унікальним. Всі матчі зіграні на кращих майданчиках з трав'яним покриттям, в одному з найстильніших коплексів у Північній Європі. Турнір проводиться тільки для спеціалізованих груп, які є членами Федерації зареєстрованих ФІФА.
Вихованці Бершадської ДЮСШ також мали змогу прийняти участь у міжнародному дитячому турнірі DANA CUP, який проходив 24 по 30 серпня 2018 року у місті Хйорінг Королівство Данія.