Архів новин

13 Липень 2018

Оголошення

14 липня 2018 року в 10.00 год біля меморіалу Слави у м.Бершадь відбудеться урочисте  відкриття пам’ятного знака Герою України, полковнику Юрію Коваленку.
Запрошуються трудові колективи, громадськість  міста та району

Надійність та добротність автомобільних  доріг – це забезпечення розвитку району, збереження довговічності експлуатації автотранспорту та безпеки руху на шляхах

Серед критеріїв оцінки роботи влади у районі, є якісні, добротні дороги, які б здатні забезпечувати потреби суспільства в автомобільних та вантажних перевезеннях, тому питання ремонту автошляхів перебуває на постійному контролі.

У Держгеокадастрі розглянуто питання створення геопорталу

З метою інформування громадськості Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області повідомляє про те, що на засіданні робочої групи з опрацювання питань, пов'язаних з організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яке відбулося у Держгеокадастрі, розглянуто питання створення геопорталу, який містить інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподар

У райдержадміністрації відбулася зустріч з членами родини Героя України полковника Юрія Коваленка

    Сьогодні у райдержадміністрації відбулася зустріч з членами родини Героя України, полковника Юрія Коваленка – батьком Віктором Олексійовичем та донькою Оленою. З рідними Героя України спілкувалися голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, працівники апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, трудових колективів, жителі   міста.

До уваги членів Громадської ради при райдержадміністрації

17 липня 2018 року в 12.00 год відбудеться засідання правління Громадської ради при райдержадміністрації

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
-Інформація голів комісій про здійснення конкретних дій з виконання плану  роботи Громадської ради в травні-червні 2018року.
 Інформують: Красножон М.С., Острук О.О., Бучек Л.М., Маланчук В.П.

Міжнародний День Поля

Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» проводить Міжнародний День Поля «Органічні бобові культури – світовий тренд України», який відбудеться 31липня 2018 року на базі       ФГ «Дона О. П.» вул. Польова 2, смт. Теплик, Вінницької області.
Учасники зможуть ознайомитися з великою кількістю сортів бобових культур та особливостями органічного землеробства при вирощувані сільськогосподарських культур і отримати інформацію про шляхи реалізації майбутнього врожаю.

Відбувся семінар для безробітних на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

  З метою  попередження та  інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, в Бершадській районній філії Вінницькій обласного центру зайнятості 10 липня 2018 року відбувся семінар для безробітних на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує на безкоштовні онлайн-курси «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!». Він установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.

Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»

Фінансове управління Бершадської районної державної адміністрації інфор-мує про те, що 10 липня 2018 року відбулась 20 сесія районної ради 7 скли-кання. Одним із питань , які розглядались на сесії, було питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Рішенням даної сесії затверджені поточні видатки та видатки бюджету розвитку. Найбільша увага приділена галузям  «Освіта» та «Охорона здоров’я».