Архів новин

13 Липень 2018

Оголошення

14 липня 2018 року в 10.00 год біля меморіалу Слави у м.Бершадь відбудеться урочисте  відкриття пам’ятного знака Герою України, полковнику Юрію Коваленку.
Запрошуються трудові колективи, громадськість  міста та району

Надійність та добротність автомобільних  доріг – це забезпечення розвитку району, збереження довговічності експлуатації автотранспорту та безпеки руху на шляхах

Серед критеріїв оцінки роботи влади у районі, є якісні, добротні дороги, які б здатні забезпечувати потреби суспільства в автомобільних та вантажних перевезеннях, тому питання ремонту автошляхів перебуває на постійному контролі.

У Держгеокадастрі розглянуто питання створення геопорталу

З метою інформування громадськості Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області повідомляє про те, що на засіданні робочої групи з опрацювання питань, пов'язаних з організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яке відбулося у Держгеокадастрі, розглянуто питання створення геопорталу, який містить інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподар

У райдержадміністрації відбулася зустріч з членами родини Героя України полковника Юрія Коваленка

    Сьогодні у райдержадміністрації відбулася зустріч з членами родини Героя України, полковника Юрія Коваленка – батьком Віктором Олексійовичем та донькою Оленою. З рідними Героя України спілкувалися голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, працівники апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, трудових колективів, жителі   міста.

До уваги членів Громадської ради при райдержадміністрації

17 липня 2018 року в 12.00 год відбудеться засідання правління Громадської ради при райдержадміністрації

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
-Інформація голів комісій про здійснення конкретних дій з виконання плану  роботи Громадської ради в травні-червні 2018року.
 Інформують: Красножон М.С., Острук О.О., Бучек Л.М., Маланчук В.П.

Міжнародний День Поля

Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» проводить Міжнародний День Поля «Органічні бобові культури – світовий тренд України», який відбудеться 31липня 2018 року на базі       ФГ «Дона О. П.» вул. Польова 2, смт. Теплик, Вінницької області.
Учасники зможуть ознайомитися з великою кількістю сортів бобових культур та особливостями органічного землеробства при вирощувані сільськогосподарських культур і отримати інформацію про шляхи реалізації майбутнього врожаю.

Відбувся семінар для безробітних на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

  З метою  попередження та  інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, в Бершадській районній філії Вінницькій обласного центру зайнятості 10 липня 2018 року відбувся семінар для безробітних на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує на безкоштовні онлайн-курси «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!». Він установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.