Архів новин

12 Липень 2018

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов побував у селі Крушинівка, яке постраждало від природної стихії

 Сьогодні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов здійснив візит у с.Крушинівка,  в якому  10    липня 2018 року біля 17 год 50 хв. пронеслась шалена злива з густим градом та вітром. Голова райдержадміністрації разом із начальником відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксаною Тартачною сільським головою Григорієм Вербецьким та керівником місцевого агропідприємства Сергієм Савченком оглянули приміщення місцевої школи і дитячого садка. Лише 10 хвилин тривала ця негода, а шкоди завдала неабиякої.

МОЗ: Копії документів для підписання декларації з лікарем більше не потрібні

Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося.

Вітаю рішення Саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції – Президент

«Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції. Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу», - наголосив Президент Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною», - підкреслив Петро Порошенко.

Нарада щодо підсумків роботи апарату райдержадміністрації

12 липня 2018 року керівником апарату райдержадміністрації Т. Гресько проведено нараду щодо підсумків роботи апарату за І півріччя 2018 року. У нараді взяли участь начальники відділів і секторів апарату райдержадміністрації.
Кожен із присутніх на нараді керівників доповів про стан справ та плани на наступний квартал у підпорядкованому йому підрозділі.
Після детального обговорення звітів керівник апарату  дала відповідні доручення, зупинилась на внесених постановою КМУ

Закупівля через ProZorro дала можливість заощадити майже 800,0 тис.грн. бюджетних коштів

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  № 91 від 27 лютого 2017 року  « Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель товарів, робіт з будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту приміщень та споруд, вартість яких більша ніж 5000 грн.

Участь в інформаційному семінарі: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

Участь в інформаційному семінарі: «Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»,  який  проводився 10 липня 2018 року Бершадською районною  філією Вінницького  обласного центру зайнятості  взяли  працівник  Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  представники відділу сім’ї, молоді та оздоровлення  управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації та Бершадського  бюро правової допомоги Сьогодні питання прот

Еко – фестиваль «Skyline» - продовжуться підготовка

11 липня 2018 року відбулось чергове засідання оргкомітету з питань підготовки до  еко – фестивалю «Skyline»,  за участю помічників Народного депутата України Миколи Кучера  Павла Мороза і Тетяни Броднікової, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, заступника голови районної ради Сергія Пересунька, міського голови Михайла Кольченка, сільського голови  Сергія Рожкевича, представників громадськості.

Відбувся тематичний семінар з протидії торгівлі людьми « Людина – не товар!»

10 липня 2018 року  на базі   Бершадської районної філії Вінницького обласного   центру зайнятості  з метою  запобігання  торгівлі людьми  та дитячого жебрацтва  проведено   тематичний семінар «Людина – не  товар!».
У заході взяли участь 30 безробітніх, що стоять на обліку у пошуках   роботи.
Спеціалістом Бершадської районної філії ОЦЗ Людмилою Жданович було  презентовано матеріали з питань причин, видів та ознак торгівлі людьми.