Архів новин

09 Липень 2018

У Бершаді відзначили День рибалки

   08 липня 2018 року голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський  взяли участь у заходах, присвячених Дню рибалки, яке в Україні відзначається  кожної другої неділі липня.

Державні програми, спрямовані на підтримку галузі тваринництва - в дії.

7 лютого 2018 року  Постановою  Кабінету Міністрів №  107 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  надання виплат фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку .

Про стан роботи з зверненнями громадян

На виконання Закону України „Про звернення громадян” управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених у них питань.

Прийнято новий закон, що регулює кредитні відносини

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування" значно змінює обсяг прав і обов'язків сторін у відносинах, які виникають при кредитуванні. Можна говорити про деяке зміщення балансу прав на користь кредиторів, які будуть більш захищеними при видачі позик.
Ефект від прийняття закону буде не миттєвим, але все ж, в результаті, кредити стануть доступнішими для населення і бізнесу, вважає експерт. 

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з легалізації зайнятості

  6 липня 2018 року  начальником Бершадського  відділу обслуговування громадян   Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Левицькою О.І. проведено  зустріч з  населенням та фізичними особами-підприємцями Джулинської об’єднаної територіальної громади. На зустрічі обговорювалися результати запровадженої урядом Пенсійної реформи та  необхідність забезпечення легального працевлаштування та повноти сплати єдиного соціального внеску з метою зарахування страхового стажу.

Події тижня, що минув

Екскурсія до Кам’ янця-Подільського.
Бершадський район має понад 800 переможців Всеукраїнських, міжрегіональних, обласних, районних олімпіад,  конкурсів учнівської творчості, змагань і турнірів , які є гордістю нашого краю та усієї освітянської родини - саме для цієї категорії учнів було організовано поїздку-екскурсію 45 дітей  до старовинного Подільського міста.

Верховна Рада схвалила закон про введення "єдиного вікна" на митниці: що передбачає документ ?

У четвер, 5 липня, Верховна Рада України схвалила у другому читанні законопроект №7010 "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" і оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України". Свої голоси "за" віддали 254 народних депутати.

ПАМ’ЯТКА ГРИБНИКАМ

Якщо ви досить обізнаний грибник та маєте відповідні знання і досвід, збираючи гриби, вам  необхідно суворо дотримуватись основних правил для уникнення випадкових помилок, що можуть призвести до отруєнь.

Правила і поради щодо збирання грибів, попередження отруєнь ними


Збирайте гриби правильно та безпечно!

ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ПІД ЧАС ЖНИВНОЇ КАМПАНІЇ – ПОПЕРЕДИТИ ВИПАДКИ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ

У Бершадському районі  розпочалась зернозбиральна кампанія, до того ж погода суха та спекотна. Щоб жнива пройшли без втрат, необхідно ретельно дотримуватись протипожежних заходів у місцях збирання, переробки й зберігання зернових. Найчастіше основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.