Архів новин

06 Липень 2018

Програми підтримки агровиробників і додаткові механізми залучення інвестицій будемо продовжувати, – Володимир Гройсман

Уряд України в рамках політики зростання економіки буде продовжувати практику запровадження механізмів підтримки виробників, передусім в агросегменті, і залучення інвестицій, в тому числі шляхом формування індустріальних парків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Як уберегтися від харчових отруєнь

У літній період почастішали випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов’язаних з вживанням продуктів харчування та питної води. Один з таких спалахів був в кінці липня в Чечельницькому районні.

Іван Стефанцов: «Після реалізації реформи, первинна медицина має стати не тільки доступною, а й якісною»

     Стан  впровадження медичної реформи в районі,  виконання урядової  програми «Доступні ліки» та реалізації Закону про сільську медицину обговорено на черговій нараді, яку провів голова  райдержадміністрації Іван Стефанцов, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки та міського голови Михайла Кольченка.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі працівники поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні


   З нагоди відзначення 3-ї річниці професійного свята – Дня національної поліції України  голова райдержадміністрації Іван Стефанцов голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко та голова Джулинської ОТГ Петро Швець привітали працівників  Бершадського відділу поліції та  ветеранів правоохоронних органів.

Про надходження субвенції

       Фінансове управління Бершадської районної державної адміністрації ін-формує про те, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 року № 423 із державного бюджету Бершадському району виді-лено субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій в за-гальній сумі 1200 тис.грн. Згідно помісячного розпису державного бюджету, в липні місяці надійшов перший транш субвенції в сумі 202 тис.грн.
 

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь в обласній нараді з актуальних питань життєдіяльності області

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області, 5 липня відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.