Архів новин

05 Липень 2018

Ми твердо підкреслюємо курс України на інтеграцію у ЄС і НАТО – Президент підписав Закон «Про національну безпеку України»

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про національну безпеку України». «Сьогодні ми беремо участь у підписанні цього історичного документу.  Я всім, перш за все, хочу подякувати за дуже активну роботу із підготовки цього Закону», - звернувся Президент до присутніх на підписанні Закону керівників силових структур.

Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування

      Головою обласної державної адміністрації  прийнято розпорядження від 30 травня 2018 року № 459 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" відповідно до якого Службою автомобільних доріг у Вінницькій області забезпечено режим обмежень в дорожньому русі великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонн і навантаженням на вісь 7 тонн з 9-00 год до 22-00год, які при настанні погодно-кліматичних умов в період з червня по вересень (денна пора до

Актуальні питання щодо впровадження урядових програм в районі розглянуто на черговій нараді в райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 04 липня 2018 року провів щомісячну нараду з розгляду актуальних питань діяльності району, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, міського голови Михайла Кольченка,     керівників  структурних підрозділів                                                                    райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району

Працівників судової експертизи урочисто привітали з професійним святом

04 липня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко привітали із професійним святом працівників судової експертизи. Це  свято всіх  працівників, чия безпосередня професійна діяльність пов’язана із забезпеченням доступу до правосуддя, підтвердженням беззаперечних  доказів і   утвердженням справедливості.

Президент: Закон «Про валюту і валютні операції» – це акт економічної свободи

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про валюту і валютні операції» під час зустрічі з представниками бізнес асоціацій та бізнес спільнот. Глава держави нагадав, що з моменту останньої зустрічі з бізнесом відбулося кілька значущих для України подій. Зокрема, проведено перше засідання Інвестиційної ради, яка зібрала за одним столом керівників великих світових компаній, ухвалено низку важливих рішень про збільшення обсягів інвестицій в Україну.