Архів новин

04 Липень 2018

Історична поштова естафета 250 років Коліїївщини

02 липня, продовжуючи міжобласну  історичну поштову естафету «250 років Коліїївщині», до нашого району завітав відомий філателіст Олександр Володимирович Канівець. Разом із заступником голови районної ради Сергієм Пересуньком вони завітали до районного краєзнавчого музею, де молодший науковий співробітник Оксана Притула ознайомила з розділом експозиції «Наш край в складі Речі Посполитої», в якому висвітлюються події Коліївщини.

Триває літній оздоровчий період в закладах дошкільної освіти

 Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

У II кварталі 2018 р. введено додатково 110 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики

За I півріччя 2018 р. в Україні встановлено майже 270 МВт потужностей, які генерують електроенергію з відновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом. Це у понад 2 рази більше, ніж у I півріччі 2017 р. (127 МВт), та перевищує обсяг потужностей, встановлених за весь 2017 рік (257 МВт).

Більша частина нових об’єктів – це сонячні електростанції загальною потужністю 206 МВт.

Про підсумки виконання бюджету за І півріччя 2018року

       Фінансове управління Бершадської районної державної адміністрації інформує про те, що у І півріччі 2018 року забезпечено виконання бюджету району на 131 %. Порівняно з минулим роком до бюджетів базового рівня надійшло на 12 млн.грн. більше. Найвищий % виконання планових показни-ків досягнуто Тернівською, Серединською та П’ятківською сільськими рада-ми.

 

У Верховній Раді проголосували за важливий соціальний закон

Депутати Верховної Ради у другому читанні підтримали законопроект №8294 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми".
За відповідний документ проголосували 275 народних депутатів.
Так, відповідно до закону, сума виплати на допомогу на виховання хворих дітей становитиме прожитковий мінімум для тих, хто втратив працездатність (з 1 липня це 1435 гривень).

Жнивна компанія набирає обертів

28 сільськогосподарських підприємств району вже розпочали збір врожаю ранньої групи зернових.
Станом на 03.07.18 року озимий ячмінь зібрано на площі 949 га, що становить 73,6 % від загального обсягу. Намолочено 4,1 тис. тонн зерна. Середня урожайність склала 43,5 ц/га.  На черзі озимий ріпак, якого засіяно на 5 426 гектарах та 16 412 гектарів озимої пшениці.  

 

Верховна Рада прийняла закон про посилення відповідальності за несплату аліментів

Депутати Верховної Ради України проголосували за прийняття Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання".
Закон посилює відповідальність за несплату аліментів та збільшує термін звернення і період, за який може бути стягнуто аліменти, інформують у прес-центрі ВРУ.

Вітання керівництва району з Днем судового експерта

Шановні працівники служби судової експертизи!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!
Сьогодні ваша професійна діяльність  надає неоціненну допомогу в судочинстві, так як висновок експерта є доказом у розслідуваної справи. Це дозволяє встановити істину заради прав і свобод людини, інтересів суспільства.

Вітання керівництва району до Дня Національної поліції

Шановні працівники Національної поліції України!
Щиро вітаємо вас з професійним святом! 
Завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку, служінню народу України ви отримали високу оцінку громадян. Суспільство довіряє вам та сподівається на принциповість, чесність і сумління, які завдяки знанням, досвіду та високому професіоналізму і надалі служитимуть надійним захистом добра і справедливості.