Архів новин

03 Липень 2018

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ»

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

Бершадчани відвідали Верховну Раду України

З метою підвищення обізнаності щодо роботи Верховної Ради України, заохочення представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до співпраці задля спільного розвитку Бершадщини на запрошення народного депутата України Миколи Кучера, делегація у складі голів територіальних громад, керівників структурних підрозділів райдержадмінстрації  і районної ради Бершадського району побувала у Києві, де відвідала Верховну Раду, Києво - Печерську Лавру та історичні місця нашої столиці. 

Монетизація невикористаних коштів субсидії

 Управління соціальної та молодіжної політики  Бершадської РДА    повідомляє, що   відповідно до п. 18 постанови Кабінету Міністрів України № 329, яку прийнято 27 квітня 2018 року   «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р.