Архів новин

02 Липень 2018

Які зміни у первинній медичній допомозі очікують українців з липня

Пацієнти та лікарі первинної медичної допомоги отримали новий список послуг, які держава гарантовано оплачує. 149 комунальних і 12 приватних закладів, що підписали договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), до середини липня отримають перше фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Про це 2 липня на спільному прес-брифінгу розповіли керівники МОЗ та НСЗУ.

161 заклад отримає перші оплати від НСЗУ

Події тижня, що минув

Про роботу пунктів прийому.
       Пункт прийому працює в с. Джулинка, в приміщенні сільської ради на 1 поверсі, кабінет територіального центру соціального обслуговування, прийом кожної середи з 8:00 по 12:00, а також  при територіальному центрі, що знаходиться за адресою вул. Героїв України, 11 в м. Бершадь.
Контактні номера телефонів, за якими можна дізнатися більш детальну інформацію: 097 118 50 88 (для с. Джулинка) та 2-14-52 (м. Бершадь).
У пункті прийому приймають такі речі:…  .

Незабутні враження від поїздки до Кам’ янця-Подільського

Бершадський район має понад 800 переможців Всеукраїнських, міжрегіональних, обласних, районних олімпіад,  конкурсів учнівської творчості, змагань і турнірів , які є гордістю нашого краю та усієї освітянської родини - саме для цієї категорії учнів було організовано поїздку-екскурсію 45 дітей  до старовинного Подільського міста.