Архів новин

14 Червень 2018

Іван Стефанцов: «Вважаю, одним із головних завдань районної влади-підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника»

На Бершадщині  відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради   Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський. На свято запрошені медичні працівники району та ветерани медичної галузі.

Український оберіг - вишитий рушник

   До читального залу районної бібліотеки завітали вихованці пришкільного табору Маньківської загальноосвітньої школи  I-IIст. Їх приїзд організували Лезарева Світлана Іванівна - директор табору, Дзьобко Тетяна Миколаївна - шкільний бібліотекар, Волощук Вікторія Леонідівна - керівник гуртка. Після презентації читального залу спеціалісти бібліотеки запропонували дітям ігри та народознавчу годину "Український оберіг - вишитий рушник". Спілкування залишило приємне враженняі в дорослих, і у дітей.

У Пятківці відбулися збори мешканців села

13 червня 2018 року у с.Пятківка відбулися  збори громадян за місцем їх проживання, у яких взяли участь голова радержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, начальник управління соціалної та молодіжної політики. Збори мешканців територіальної громади є  одним  з інструментів участі місцевих громадян у вирішенні проблем місцевого розвитку

Виїзний прийом громадян відбувся у с.Пятківка

  13 червня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефацов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у Пятківській територіальній громаді
   Метою  проведення виїзних прийомів громадян є вивчення громадської думки про роботу органів  територіальних громад району, вирішення проблемних питань життєдіяльності, надання  консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади  вищого рівня.

Рада Європи підтримала законопроект про засади адмінтерустрою України

Рада Європи в цілому підтримує проект закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» (№ 8051), який є одним із ключових з пакету законопроектів щодо реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Про це йдеться у висновку Ради Європи щодо названого проекту закону, ключові тези якого сьогодні озвучили на засіданні тематичного круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування в м. Болград (Одеська область)

Третина об’єднаних територіальних громад уже отримала сільгоспземлі

Держгеокадастр передав понад 360 тис. га земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів 199 об’єднаним громадам.

6 червня, в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процесу передачі земель, 199 об’єднаних територіальних громад отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів.

До уваги дітей з інвалідністю щодо проходження безкоштовної соціальної реабілітації в Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь»


            З метою створення умов для формування соціальної компетенції дітей з інвалідністю, підготовки їх до інтеграції в освітній простір, надання послуг соціально-корекційного та медичного супроводу дітей з інвалідністю в умовах інклюзивного навчання та виховання функціонують центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Одним із таких закладів в системі Міністерства соціальної політики України є Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь».