Архів новин

12 Червень 2018

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Літня оздоровча кампанія триває

Із завершенням навчального року та початком літа у кожного з батьків виникає питання чим зайняти своїх дітей і як їх оздоровити. Деякі батьки просто залишають дітей дома, одні відправляють на «природу» до бабусь і дідусів, а інші в оздоровчі та відпочинкові заклади.

14-15 червня у Бершаді працюватиме мобільний сервісний центр МВС

Замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення, зареєструвати транспортний засіб або зняти з обліку, подати запит на отримання  довідки про несудимість  - все  це зможуть зробити мешканці Бершадського району, не виїжджаючи за його  межі.
   14-15 червня у м. Бершадь працюватиме  мобільний сервісний центр МВС. Фахівці якого надають громадянам державні послуги або  консультації за адресою : м. Бершадь, вул. І. Зборовського,9 (територія ПАТ Бершадське РП «Агромаш», 2-га прохідна).

Таланти Бершадщини отримали грошові премії

З метою сприяння суспільно – культурному життю Бершадського району та утвердження його авторитету в області та державі,  відповідно до рішення 11 сесії Бершадської районної ради 7 скликання від 30 червня 2017 року, на основі конкурсного відбору за підсумками 2017 року  визначено лауреатів премії «Таланти Бершадщини» за номінаціями «Учень року», «Спортсмен року», «Творча особистість року», «Молодий лідер».

Роз’яснення щодо забезпечення на території району пільгового перевезення окремих категорій громадян

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації надає роз’яснення щодо забезпечення на території району пільгового перевезення окремих категорій громадян.
Статтею 91 Бюджетного кодексу України зазначено, що компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян віднесено до видатків, які здійснюються з місцевих бюджетів (районних та об’єднаних територіальних громад).

У Бершаді відбувся „Міні-ярмарок вакансій”

   12 червня 2018 року у Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості  було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення  Філії "ПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС" ТОВ "ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА".  ТОВ «Вінницька птахофабрика» – найбільша птахофабрика в Європі, оснащена сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій. Дане підприємство має потребу у працівниках на посади - водій автотранспортних засобів, електрик цеху,підсобний робітник, інженер з технічного нагляду.

Керівники району та міста відвідали територіальний центр соціального обслуговування

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко ознайомились з роботою  територіального центру соціального обслуговування Бершадського району, який віднедавна змінив свою адресу (вул. Героїв України, 11 в приміщені КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник»).