Архів новин

11 Червень 2018

Валерій Коровій: Ми вдруге стали свідками грандіозного оперного дійства світового масштабу у маленькому містечку Тульчині, тож побажаємо нових злетів фестивалю OPERAFEST TULCHYN

Вчора опівночі у Тульчині звершився триденний міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN 2018. Цього року грандіозне  оpen аir - дійство зібрало рекордну кількість глядачів. За три  дні фестиваль, що проходив на території частково відреставрованого та оновленого  Палацу Потоцьких, відвідали близько  сорока тисяч глядачів.

Вихованці пришкільного табору "Квест" відвідали Бершадський краєзнавчий музей

11 червня в районний краєзнавчий музей  завітали вихованці пришкільного табору з денним перебуванням "Квест", учні 3-8 класів Михайлівської ЗОШ I-III ст. разом із вихователями Наталією Званчук та Наталією Демінською. Для них оглядову екскурсію по музею провела молодший науковий співробітник Оксана Притула, яка ознайомила дітей з природою, історією та єтнографією нашого краю.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

Відповідно до розпорядження  голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області  на період до 2020 року

оголошено  конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

Процес надання адміністративних послуг є максимально простим, прозорим і доступним для людей


    Відділ з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації пропонує населенню цілий ряд послуг, згідно переліку затвердженого  розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.11.2017 року № 581. Основними принципами роботи є орієнтація на субєкта звернення, відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.
В період з 01.06 по 11.06.2018 року до відділу  з питань надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації звернулось  265 громадян. З них:

Легалізація трудових відносин та заробітної плати

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі продовжує роботу районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Порядок здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що рішенням 31 сесії обласної Ради 7 скликання №612 від 26 квітня 2018 р. затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей протягом І та ІІ семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації, незалежно від форм  власності закладу.

Нарада з головними бухгалтерами

Управлінням Державної казначейської служби України у Бершадському районі Вінницької області проведена нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, які фінансуються з державного  та  місцевих бюджетів.
На порядок денний виносилось  ряд  питань. Основні з них:

Делегація бершадчан взяла участь в конференції «Культура та креативні індустрії – як основа розумної стратегії розвитку малої території» в рамках ІІ Міжнародного фестивалю  OPERAFEST TULCHYN-2018

ІІ Міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2018 у легендарному Палаці Потоцьких став  грандіозною подією не лише для Вінниччини, а й для України. 8-10 червня – три дні оперної феєрії під відкритим небом! А ще — величезна кількість різноманітних прем’єр та вражаючих постановок!

Події тижня, що минув

Учні Бершадщини ознайомилися з експозиціями районного краєзнавчого музею
   04 червня до музею завітали учні 6-10 класів Великокиріївської загальноосвітньої школи  I-III ст. з учителями Людмилою Загоруйко, Надією Козленко та Галиною Поліщук та діти першого  загону літнього оздоровчого табору П'ятківської загальноосвітньої школи  I-III ст. з учителями  Валентиною  Полісецькою та Аллою Постой. Пізнавальну та цікаву екскурсію по експозиціях музею провела науковий співробітник Лариса Ющенко.

Верховна Рада ухвалила закон про створення Антикорупційного суду

Створення Антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії є однією з умов продовження співпраці України та МВФ.
Верховна Рада ухвалила у другому читанні проект закону «Про Вищий антикорупційний суд» (№7440) внесений президентом Петром Порошенком, після розгляду майже двох тисяч правок.
За рішення проголосували 315 депутатів.

Відшкодування вартості доїльних установок

Управління агропромислового та економічного розвитку   повідомляє про те, що у 2018 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки» (затвердженої рішенням   4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016р. № 40, зі змінами, внесеними рішенням 27 сесії 7 скликання від 20.12.2017р.

Цьогоріч переможцями 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад стали 20 проектів

        У 15 -му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад прийняли участь 23 сільських ради, міська рада та об'єднані територіальні громади нашого району.

Верховна Рада прийняла закон про дипломатичну службу

За проект закону проголосували 226 депутатів Верховна рада України (ВРУ) схвалила раніше ветований головою держави законопроект №7322 "Про дипломатичну службу" з пропозиціями президента Петра Порошенка.
Варто підкреслити, що профільний комітет на своєму засіданні 6 червня 2018 року вивчив обґрунтованість кожної окремої пропозиції президента України та більшістю голосів прийняв рішення рекомендувати парламенту не підтримувати його пропозиції до вказаного закону.

До уваги членів Громадської ради

13 червня  2018 року  в 12 .00 год відбудеться засідання правління громадською ради щодо підготовки проекту Плану роботи Громаської ради на 2018 рік, згідно пропозицій комісій та напрацювання питань порядку денного чергового засідання Громадської ради.
Голова  Громадської ради                                     Кристина Мураховська   

Культура і економіка – взаємопов’язані речі, зростання економіки дозволяє берегти і примножувати культурне надбання, – Глава Уряду

Культура і економіка – це взаємопов’язані речі, і зростання економіки дозволяє залучати ресурси і направляти їх на збереження і примноження культурної спадщини й історичного надбання України. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи дискусійної панелі «Економічна мозаїка України: Cultural claster UA».