Архів новин

08 Червень 2018

Оголошено конкурс на здобуття журналістської премії ім. В. Чорновола

Держкомтелерадіо України оголошує черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Прийом робіт до  10 серпня 2018 року.

 

На здобуття премії подається:

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ

   8 червня 2018 року під головуванням Івана  Пікули  в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.  В роботі якого взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов,  голова районної ради Михайло Бурлака, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.

Військова служба за контрактом в Збройних силах України

Це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;

Це служба для справжніх чоловіків та жінок.

На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути розглянуті чоловіки від 18 до 50 років (до 60, як виключення, за згодою командира частини) та жінки від 18 до 45 років.

В роботі спільного засідання постійних комісій районної ради взяв участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов

 8 червня 2018 року в залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради, яке  провів голова районної ради   Михайло Бурлака
   В роботі засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов.
     Згідно порядку денного депутати розглянули наступні  питання:
1.Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" Загарій Людмилою Григорівною;

Новий Центр енергоефективності у Києві готуватиме енергоаудиторів та енергоменеджерів за міжнародними стандартами

8 червня у Київському національному університеті технологій та дизайну (http://knutd.edu.ua) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у відкритті нового освітньо-наукового Центру енергоефективності разом із почесними гостями:
⦁ Альона Бабак - заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ;
⦁ Роман Греба -  заступник Міністра освіти і науки України;
⦁ Іван Грищенко - ректор КНУДТ;

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень-квітень 2018 року

Соціально-економічне становище Бершадського району
за січень-квітень 2018 року
                   (За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)


Населення
На 1 квітня  2018р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,2 тис. осіб. Упродовж січня - березня 2018р. чисельність населення зменшилась на 210 осіб.

Про відпускну компанію

       Фінансове управління Бершадської районної державної адміністрації ін-формує про те, що розпочато відпускну компанію працівників закладів осві-ти. Станом на 08.06.2018 рік нараховано відпускних- 2824,5 тис.грн., випла-чено відпускних-2824,5 тис.грн( в тому числі педагогічним працівникам -2726,8 тис.грн.).

 

Реалізація проекту технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності»

Мінекономрозвитку України спільно з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH (далі – GIZ) реалізують проект технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який впроваджено GIZ з березня 2017 року на замовлення Федерального Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі Мінекономрозвитку – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.

Керівники району привітали Антоніну Лисак з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня»

08 червня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака привітали нашу землячку, жительку с.Мякохід Лисак Антоніну Олексіївну з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» .

Агітаційний концерт відбувся у Бершадській музичній школі

Стало доброю  традицією проведення агітаційних концертів  в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького  для дошкільнят та учнів молодших класів. Метою таких заходів є ознайомлення дітей з музичними інструментами. Весь концерт був перетворений на чарівне дійство, у якому головні герої – музичні інструменти. Кожен інструмент ніби оживає та розмовляє зі слухачами. Юні артисти майстерно виконували різноманітні за стилем та образним змістом музичні твори.

З минулим та сьогоденням нашого краю і найцікавішими елементами нематеріальної культурної спадщини району ознайомились учасники пришкільних таборів

07 червня 2018 року  в районний краєзнавчий музей завітали:  англомовний загін "Sunshine" пришкільного табору Бершадської ЗОШ I-III ст. №1 з керівником Галиною Зуб, вихованці пришкільного табору «Прометей» Красносільської ЗОШ I-III ст.

Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу

Відповідно до Постанови КМУ від 27.04.2018 №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022»  управління соціальної та молодіжної політики  Бершадської РДА    повідомляє, що згідно абз. 4 п. 18 Постанови з 01.05.2018 року громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

У Бершаді територіальний центр соціального облслуговування відкрив «пункту прийому» речей для малозабезпечених громадян


Територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району розпочав збір гуманітарної допомоги для малозабезпечених громадян, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.
У пункті прийому приймають такі речі:
⦁ одяг;
⦁ взуття;
Територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району розпочав збір гуманітарної допомоги для малозабезпечених громадян, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.