Архів новин

07 Червень 2018

В Україні створено 705 об’єднаних громад, і процес набиратиме обертів, – Глава Уряду

В Україні створено 705 об’єднаних територіальних громад і надалі цей  процес набиратиме обертів, адже об’єднання – це новий рівень розв’язання нагальних питань, які турбують людей. Про це в ефірі «5» каналу сказав  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Важливо усвідомлення  людьми цінності об’єднання – при збереженні сіл та самобутності. Це дає  можливість вийти на новий рівень розв’язання питань, які людей цікавлять  – освіти, охорона здоров’я, дороги тощо. Ми, як держава, допомагаємо», -  сказав Прем’єр-міністр.

«Парламент України ще раз довів, що він є майданчиком реформ і здатний на найважчі рішення, серед яких – ухвалення Закону про Антикорупційний суд», - Андрій Парубій

Сьогодні у Верховній Раді України історичний день, який творить майбутнє нашої держави – ухвалено закон про створення Вищого Антикорупційного суду. На цьому наголосив у четвер Голова Верховної Ради України А.Парубій на брифінгу для журналістів.

Фахівці районної філії обласного центру зайнятості взяли участь у засіданні круглого столу щодо протидії торгівлі людьми «Відкритий кордон: людська безпека»

           Відбулося засідання круглого столу на тему «Відкритий кордон: людська безпека».  В заході   взяли участь представники Вінницької громадської організації ФО «Прогресивні жінки» - Наталя Козлова та Наталя Сергієнко, заступник начальника відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації – Анжела Кіль, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько

Планування сім’ї та репродуктивне здоров’я жінок – серед пріоритетних напрямків діяльності первинного рівня медичної допомоги

Щасливі діти – це діти народжені саме за бажанням батьків, а не з нагоди. До народження яких готуються заздалегідь, планують вагітність та з любов’ю її виношують. Це діти, яких люблять ще до народження. Кожна вагітність має бути бажаною, кожні пологи – безпечними, і кожна молода людина має реалізувати свій потенціал.

Захоплюючу подорож в історію книги запропонували бершадські бібліотекарі учасникам пришкільних таборів

Учасники пришкільних таборів   побували  у читальному залі районної бібліотеки. У наших юних  читачів - чудовий період, коли часу - вдосталь, енергії - безкраю, тепло, світло, канікули лише розпочались. Перші яскраві літні враження вже є :  вихованці загону "Лідер" пришкільного табору "Зодіак" Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №3 завітали до читального залу Бершадської центральної районної бібліотеки.

Працівники музичної школи привітали із професійним святом журналістів Бершадщини

Бершадська дитяча музична школа ім. Р.А.Скалецького активно співпрацює з колективом редакції  газети «Бершадський край». 06 червня 2018 року працівники та вихованці навчального закладу дарували музичні вітання всім присутнім на святі Дня журналіста. День журналіста - це не лише професійне свято працівників засобів масової інформації.

Бершадські аграрії беруть участь у міжнародній виставці «Агро-2018», яка проходить в експоцентрі у Києві

З 6 по 9 червня на території національного комплексу «Експоцентр України» у Києві проходить ювілейна тридцята багатопрофільна виставка в галузі сільського господарства. На її теренах представлені експозиції регіонів, спеціалізоване обладнання для польових культур, домашні тварини, овочівництво, садівництво, рибальство. Учасники виставки мають змогу детально ознайомитися із інноваційними технологіями, автоматизацією управлінських процесів в АПК, енергозберігаючими технологіями.

Новації вступної кампанії-2018

Поточного року в процес вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів запроваджуються деякі новації, що сприятимуть вдосконаленню вступної кампанії, підвищать її прозорість та забезпечать рівність у реалізації права громадян на отримання якісної вищої освіти.

Зокрема:

Про хід оздоровчої кампанії 2018 року йшлося на засіданні оперативного штабу

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський    06 червня 2018 року провів засідання оперативного штабу з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Цього року у вісімнадцяти пришкільних таборах Бершадського району відпочиває понад тисячі дітей. З метою моніторингу були проведені виїзди працівників управління Держпродспоживслужби та відділу освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації у дев’ять пришкільних таборів.

Питання протидії торгівлі людьми обговорено на засіданні за круглим столом

 Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Відкритий кордон: людська безпека».  За круглим столом питання протидії торгівлі людьми обговорювали представники Вінницької громадської організації ФО «Прогресивні жінки» - Наталя Козлова та Наталя Сергієнко, заступник начальника відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації – Анжела Кіль, заступник голов

На Бершадщині відзначили професійне свято журналістів

06 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько та заступник міського голови Віталій Синявський взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня журналіста. У залі засідань редакції газети «Бершадський край» зібралися журналісти, громадські кореспонденти, прихильники друкованого видання.   Зі вступним словом до присутніх звернувся головний редактор Федір Шевчук.