Архів новин

06 Червень 2018

В рамках проекту «Відкритий кордон: людська безпека»: мета, завдання. Міграційні процеси в Україні» відбулося засідання «круглого столу» з питань протидії торгівлі людьми

        В  залі засідань районної ради відбулося засідання «круглого столу»  з питань протидії торгівлі людьми за участю  заступника начальника відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Анжели Кіль, президентки громадської організації ФО «Прогресивні жінки» Наталії Козлової, координатора проекту, віце – президентки ФО «Прогресивні жінки» Наталі Сергієнко, першого заступника голови райдержадміністрації  Володимира Ол

Еко-фестиваль «Skyline» - свято музики, краси, креативу, природності і культури

     06 червня 2018 року відбулось чергове засідання оргкомітету з питань підготовки до  еко – фестивалю «Skyline»,  яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька.

Успішний виступ наших спортсменів на чемпіонаті Європи з армспорту

В Болгарії відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу 2018, у якому взяла участь команда Вінницької області.  Наша команда складалася із трьох спортсменів: -  Дяченко Оксана, Рожко Вікторія з Бершадського району і Бадрак Михайло з м. Вінниці. 
Участь в чемпіонаті Європи взяли 33 країни, майже 1000 учасників. Наші спортсмени показали неймовірну боротьбу  та заявили про себе не лише в Україні, але й у Європейському світі армрестлінгу.

Спартакіада серед працівників освіти з міні-футболу

     05 червня  2018 року  на районному стадіоні «Колос» відбулись змагання за програмою районної спартакіади з міні-футболу серед освітян. У змаганнях прийняли участь сім команд. У гострому суперництві  у  цій найросповсюдженішій  спортивній грі сучасності команди продемонстрували емоційний, цікавий і видовищний футбол.

Вихованці пришкільного табору "Сонечко" побували у районній бібліотеці

Сьогодні у відділ з обслуговування дітей Бершадської центральної районної біблотеки завітали вихованці  загону «Сонечко» пришкільного табору з денним перебуванням «Зодіак»ЗОШ №3 (Керівники Шевчук О. П.,Терлецька Л. Ф. )
Діти побували у відділах обслуговування книгозбірні,  під час огляду книжкової виставки  «Цей дивовижний світ книги»познайомилися з сучасною літературою для дітей. 

Вартість сільгосподарських земель та плата за їх оренду в країнах Євросоюзу

Згідно з дослідженнями Інституту аграрної економіки України, понад 39% селян оцінюють свої ділянки в межах $ 6 тисяч за гектар, ще  стільки ж виставляють цінник - $ 12 тисяч. При цьому половина нинішніх орендарів готова викласти за гектар українських чорноземів не більше $ 1 тисячі. Лише кожен шостий  міг би розщедритись на $2,5 тисячі.

На Вінниччині відбудеться Міжнародна конференція «Голандські рішення з використанням енергії з відновних джерел для України»

13 червня 2018 року на Вінниччині відбудеться міжнародна конференція «Голандські рішення з використанням енергії з відновних джерел для України» за сприяння голландського консорціуму РІВ Biobased Energy Ukraine (державно-приватне партнерство енергетичного сектору), Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України.

Питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, обговорено на нараді в райдержадміністрації

Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, яку провів голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. Питання щодо порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у нашому районі турбує пільговиків і особливо ветеранів.

Мінрегіон запрошує до участі у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році, відповідно до Наказу від 22.05.2018 №121.
Тематика конкурсу:
Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах;
Формування безпечного життєвого середовища;
Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Історію Бершадщини, природу та етнографію пізнають учасники пришкільних таборів

  Бершадський районний краєзнавчий музей знайомить школярів із історією рідного краю. 5 червня  в районний краєзнавчий  музей завітали  учні 3-го загону «Смайлики» літнього пришкільного табору «З.О.Д.І.А.К.» Бершадської загальноосвітньої школи  I-III ст.№3 разом з вихователями Галиною Рудь та Оксаною Половинченко. Для них оглядову екскурсію по експозиції музею провела працівник музею Галина Шевчук, яка  ознайомила дітей з давньою та сучасною історією Бершадщини, природою та етнографією нашого краю. 

6 червня - День журналіста!

   Дорогі журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня журналіста.
  Журналістика - важлива і складна професійна діяльність, яка вимагає творчого обдарування і неабиякого таланту. Об’єктивне слово журналіста зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненою підтримкою на шляху якісних перемін у житті.