Архів новин

05 Червень 2018

Матеріальна підтримка учасників антитеротистичної операції, членів їх сімей та осіб, які підписують контракт зі Збройними Силами України

         З метою матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членам їх сімей та особам, які підписують контракт із Збройними Силами України в 2018 році, 16 сесією районної ради 7 скликання від 16.02.2018 року затверджено районну програму соціально-матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та громадської організації              «Спілка учасників АТО Бершадського району» на 2017-2018 роки.

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища.

На Бершадщині триває кампанія з оздоровлення дітей та підлітків району

  04 червня 2018 року голова райдержадміністрації  Іван Стефанцов провів на-раду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіаль-них органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району на якій заслухано питання літнього оздоровлення дітей та підлітків.

В Україні введуть іспит з української мови для бажаючих отримати громадянство

Державна програма на 2018-2028 роки щодо функціонування української мови як державної в усіх сферах життя повинна передбачати введення сертифікаційного іспиту з української мови для осіб, які подають клопотання про прийняття до громадянства України.
Це визначено в указі Президента України №156 "Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України", опублікованому 1 червня на сайті глави держави.

Питання нової якості надання освітніх послуг, оздоровлення дітей, надання пільг з оплати проїзду та інформаційного наповнення офіційного веб-сайту заслухано на нараді в райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 04 червня 2018 року провів
нараду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району
   Відкриваючи нараду керівник району звернув увагу присутніх на важливості тих питань, які сьогодні обговорюються - це нова якість надання освітніх послуг та організація оздоровлення і відпочинку дітей влітку.

Соціально-правовий захист дітей під належною увагою місцевих органів виконавчої влади

З метою здійснення контролю за виконанням делегованих повноважень виконавчими комітетами, як органами опіки та піклування у сфері соціально-правового захисту дітей, було здійснення ознайомлення з роботою виконавчого комітету Кидрасівської сільської ради  та рейд «Неблагополучна сім’я». Робочу групу очолив перший заступник голови Бершадської районної держадміністрації, заступник голови комісії з питань захисту дитини Володимир Ольшевський. В складі групи працювали: О.