Архів новин

04 Червень 2018

Діти та молодь мають бути включені в систему прийняття рішень в громаді, - Володимир Гройсман

Досконалість рішень і роботи влади і держави вимірюється рівнем розвитку середовища, в якому проживають діти. Якщо у дітей будуть сформовані хороші умови зростання, освіти, охорони здоров’я – то й батьки та люди похилого віку автоматично отримають такі ж якісні умови життя.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Міжнародного форуму муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді. Ідея заходу – впровадження однойменної Ініціативи UNICEF, учасниками якої є вже понад 700 муніципалітетів світу.

Глава Уряду про реформу сільської медицини: Тепер важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії

Уряд доволі активно просунувся в реформуванні сільської медицини, і зараз важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання щодо реформи сільської медицини.

«У лікарів має бути все – від обладнання і місця проживання до транспортного засобу», - сказав Володимир Гройсман.

Імплементація програми медичної реформи для сільської місцевості

14 листопада минулого року Верховна Рада України прийняла ініційований Президентом України закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».
Прийнятим законом фактично дано старт реформі сільської медицини. Основна ціль закону – забезпечити якісну диспансеризацію у сільській місцевості, вчасне виявлення захворювань, системний нагляд за певними групами хворих, проведення профілактичних та оздоровчих заходів.

Події тижня, що минув

«Бершадської загальноосвітньої школи № 1 – переможець проекту «Компола».
Команда Бершадської загальноосвітньої школи № 1 бере активну участь в освітньому проекті Zero Waste School. Завдяки неформальному навчанню прагнемо впроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі, громаді..
http://rdabershad.gov.ua/news/bershadskoyi-zagalnoosvitnoyi-shkoly-no-1-...

Учні Бершадщини ознайомилися з експозиціями районного краєзнавчого музею

   Тривають екскурсії учасників пришкільних літніх таборів до Бершадського краєзнавчого  музею. 04 червня до музею  завітали учні 6-10 класів Великокиріївської загальноосвітньої школи  I-III ст. з учителями Людмилою Загоруйко, Надією Козленко та Галиною Поліщук та діти першого  загону літнього оздоровчого табору П'ятківської загальноосвітньої школи  I-III ст. з учителями  Валентиною  Полісецькою та Аллою Постой. Пізнавальну та цікаву екскурсію по експозиціях музею провела науковий співробітник Лариса Ющенко.

Бершадці на ІІ Всеукраїнському фестивалі "Батозька битва"

У с. Четвертинівка Тростянецького району  відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва», присвячений перемозі козаків під орудою Богдана Хмельницького та кримсько-татарських союзників над польсько-шляхетським військом. Гостями святкового дійства були працівники Бершадського районного краєзнавчого музею.
У фестивалі взяли участь народний чоловічий ансамбль «Обрій» села Яланець, керівник Мазур Віталій Олексійович.

Мінрегіон запрошує до участі у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році, відповідно до Наказу від 22.05.2018 №121.

Тематика конкурсу:

    Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах;
    Формування безпечного життєвого середовища;
    Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Правила поведінки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному.

Розпочато впровадження проекту " Сприяння відбудови та сталого розвязанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України"

Міжнародна організація  з міграцій (МОМ)  у 2018 розпочала впровадження проекту «Сприяння відбудови та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України». Даний проект має запрацювати на теренах 24 областей України (на території підконтрольній уряду України) та за фінансової підтримки Федеративного Уряду Німеччини через Банк Розвитку KFW.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».
Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
          Метою акції є:
–       презентація проектів, пов’язаних з ветеранами АТО;
–       навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях;

Діти пільгових категорій Бершадщини взяли участь в обласному святі «Дитинство - країна мрій!»


       01 червня 2018 року управлінням соціальної та молодіжної політики  райдержадміністрації  організовано поїздку дітей пільгових категорій Бершадщини  до Подільського  зоопарку,  для участі у обласному  святі «Дитинство – країна мрій!».
      Організаторами свята виступили Департамент соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації спільно з відокремленим підрозділом Подільського зоопарку ВОКСЛП «Віноблагроліс».

Про виконання доходів загального фонду

За оперативними даними, станом на 01.06.2018 року, до бюджету Бершадсь-кого району надійшло доходів загального фонду ( без міжбюджетних транс-фертів ) 55935 тис. грн. або 133 % до плану, затвердженого місцевими рада-ми на січень – травень поточного року.

 

Дитинства чисте джерело

У спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв, тому літні канікули – це важлива пора  для бібліотекарів книгозбірні, головна мета яких – показати дітям, що бібліотека не тільки дім книг, але й територія захоплюючих і веселих подорожей.
Червень – перший місяць прекрасної пори року - літа. Місяць соковитих черешень і запашних полуниць, місяць першої сіножаті та найдовших днів року. А ще 1 червня святкується дуже гарне свято - Міжнародний день захисту дітей, день дитинства.