Архів новин

01 Червень 2018

У Бершаді міський парк перетворився на «Країну дитячих мрій», де кожен був щасливим та усміхненим


1 червня 2018 року в Бершадському міському парку відбулося масштабне свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей. Захід був організований відділом освіти, фізичної культури і спорту Бершадської райдержадміністрації. Завітали на нього діти з усіх шкіл району.

Діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування зустрілися із керівниками району та отримали солодощі від Народного депутата України Миколи Кучера

У  Міжнародний день захисту дітей  усі дорослі намагаються зробити щасливими маленьких громадян і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких    Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та помічник  Народного депутата України Миколи   Кучера Мар’яна Нарожна   у День захисту дітей  привітали дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

На Бершадщині відбулось дитяче свято «Казковий світ дитинства»

     Щороку на Бершадщині святкують  Міжнародний день захисту дітей, щоб наші малята відчули увагу і турботу дорослих, а дорослі полюбувалися їх наївності, чистоті і веселому настрою. Дитинство –  чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у обласному форумі з питань запобігання домашньому насильству

      31 травня 2018 року в приміщенні готелю «Франція» м.Вінниці відбувся обласний форум «Впровадження нових механізмів запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі».

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств району Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018»

З 06 по 09 червня 2018 року на території НК «Експоцентр України» (м.Київ, проспект Ак.Глушкова,1) відбудеться ювілейна  Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018».
Мета проведення «Агро-2018» вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

Зміни до Порядку надання житлових субсидій

   Постановою Кабінету Міністрів України № 329, яку прийнято 27 квітня 2018 року  доповнено перелік умов, за яких субсидія не призначається.  До внесення змін субсидія не призначалась у разі якщо будь-хто зі складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії (призначенням житлової субсидії без звернення) здійснив купівлю/оплатив послуги на суму, що перевищує 50 тисяч гривень.

Вітання керівництва району до Міжнародного дня захисту дітей

Дорогі діти, шановні дорослі!
Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості і надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли родини та рідний край. Сімя і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ. Діти - наша радість і наше майбутнє, а дитинство - це пора сподівань та здійснення мрій.

Звітний концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

 «Ми-щасливі діти» - саме під такою назвою відбувся звітний концерт класу викладача Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького  Гоцуленко Олени Михайлівни, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Екскурсія у музей школярів з Великої Киріївки

 В районний краєзнавчий музей завітали учні 1-го та 5-го класів Великокиріївської загальноосвітньої школи  I-III ст.  разом з  вихователями Дариною Боцул, Діаною Фіщук, Валентиною Мазурик та медсестрою Наталією Кулинич.

Практику об’їзду доріг буду продовжувати, – Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман планує продовжувати об’їзд доріг за принципом, за яким він об’їхав трасу М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», частина якої – в межах Тернопільської та Вінницької областей - входить до транспортного коридору Go Highway.