Архів новин

20 Травень 2018

«Європа – наш спільний дім»

 Згідно Указу Президента з 2003 року День Європи ми святкуємо в третю суботу травня. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Увага! У Вінниці відбудеться ІІ Регіональний форум громадських ініціатив

30 травня 2018 року в м.Вінниця відбудеться ІІ Регіональний форум громадських ініціатив (далі-Форум).

Метою Форуму є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

На Бершадщині відзначили День Європи

    Бершадщина відзначила День Європи. Цього дня у міському парку зібралися молоді, успішні, цілеспрямовані, проєвпропейськи настроєні  бершадці.Адже це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Слово "Європа" для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. З географічним розташуванням нам пощастило: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі.

Валерій Коровій: Сьогодні серце Європи тут – у нашій рідній Вінниці

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації у своєму виступі на урочистому відкритті Дня Європи у Вінниці.

В урочистих заходах з нагоди святкування Дня Європи взяли участь: Президент України Петро Порошенко і Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, народні депутати та члени Уряду України, духовенство, офіційні делегації з  Республіки Польщі, Македонії, Молдови, Румуніїї, Литви,Чеської Республіки ,а також із міст України: Ужгорода, Херсона, Новоград-Волинського та  жителі м.Вінниці.