Архів новин

20 Травень 2018

Увага! У Вінниці відбудеться ІІ Регіональний форум громадських ініціатив

30 травня 2018 року в м.Вінниця відбудеться ІІ Регіональний форум громадських ініціатив (далі-Форум).

Метою Форуму є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

На Бершадщині відзначили День Європи

    Бершадщина відзначила День Європи. Цього дня у міському парку зібралися молоді, успішні, цілеспрямовані, проєвпропейськи настроєні  бершадці.Адже це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Слово "Європа" для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. З географічним розташуванням нам пощастило: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі.

Валерій Коровій: Сьогодні серце Європи тут – у нашій рідній Вінниці

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації у своєму виступі на урочистому відкритті Дня Європи у Вінниці.

В урочистих заходах з нагоди святкування Дня Європи взяли участь: Президент України Петро Порошенко і Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, народні депутати та члени Уряду України, духовенство, офіційні делегації з  Республіки Польщі, Македонії, Молдови, Румуніїї, Литви,Чеської Республіки ,а також із міст України: Ужгорода, Херсона, Новоград-Волинського та  жителі м.Вінниці.