Архів новин

17 Травень 2018

Запрошуємо на святкування Дня Європи у Бершаді

  18 травня 2018 року о 13.00 год у міському парку м. Бершадь   відзначатиметься День Європи.
  Запрошуємо усіх бажаючих  на святкування. В програмі:  експозиції, виставки. творчі виступи, презентації євро клубів, вікторина.
Станьте частинкою європейського простору – скористайтеся чудовою можливістю вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі й злагоді, будуючи своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи!

День вишиванки - це свято закликає нас берегти споконвічні народні традиції та звичаї українського народу

 17 травня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський взяли участь у шкільному святі з нагоди Дня вишиванки, яке відбулося у Бершадській загальноосвітній школі І-ІІ ст. Шкільне подвір’я буквально майоріло різнобарвними вишиванками, які цього дня одягнули усі присутні. Пасує вишиванка і першокласнику і досвідченому педагогу, бо вона генетичний код нашого народу.

Державні службовці управління соціальної та молодіжної політики долучилися до Всесвітнього дня вишиванки

17 травня 2018 року колектив управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації долучився до заходів з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, який відзначається щороку у третій четвер травня. В цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання, дитячий садочок,  прогулянку, -  де б хто не був.
        Це свято єднає українців усього світу та покликане популяризувати українську культуру, традиції та звичаї.

До уваги населення району! Ще раз про дотацію на молодняк!

            Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  в черговий раз доводить до відома власників корів інформацію  про державну програму підтримки аграрного сектору, а саме про виплату дотації на утримання молодняка до 13-ти місячного віку народженого у домогосподарствах населення.

Працівники райдержадміністрації долучились до акції «Одягни вишиванку»

     Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки - свято, присвячене українській культурі і традиціям, яке щороку відзначається у третій четвер травня. Законодавцем моди на вишиванку в Європі став відомий український письменник і поет Іван Франко. Він часто носив вишиту сорочку з європейським костюмом, і таким чином започаткував своєрідну моду. А після того, як українська письменниця Олена Пчілка видала альбом українських вишиванок, в Європі почався справжній бум на вишиванки.

УВАГА важлива інформація

В області оголошено місячник легалізації трудових відносин, під час якого здійснюється широка інформаційна кампанія щодо переваг легальної праці та боротьби з тіньовою зайнятістю.
Штраф за використання  праці без офіційного оформлення на даний час складає 
111 690 грн. за кожну особу, щодо якої скоєно дане порушення (30 мінімальних заробітних плат, відповідно до абз.2 частини 2 статті 265 КЗпП України).

Сьогодні Всесвітній день вишиванки

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. На жаль мало хто знає історію і значення вишиванки, і чому її слід носити. За останні роки свято набуває більш  масштабного рівня. В цей день в Україні та світі відбувається безліч подій. Люди одягають національний одяг та влаштовують святкування, танці, флешмоби, дефіле, марші, конкурси.

Виїзний прийом громадян відбувся у Мякохідській територіальній громаді

16 травня 2018 року, відповідно до затвердженого графіку голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у Мякохідській територіальній громаді. На прийом звернувся житель села, сім’я, якого в даний час перебуває у складному фінансовому становищі через хворобу дружини. Керівники району запевнили, що обов’язково допоможуть, звернення взято на контроль.