Архів новин

16 Травень 2018

Керівники району оглянули хід проведення ремонтних робіт та підготовки районного стадіону до Міжнародних спортивних змагань

    Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака оглянули хід проведення ремонтних робіт та благоустрою на території районного стадіону «Колос.
     Цього року у м. Бершаді відбудуться Міжнародні спортивні змагання з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера, присвячені міжнародному дню захисту дітей

Потурбуйтесь про безпечний відпочинок на воді

Із підвищенням температури повітря, багато громадян намагаються провести свій відпочинок поблизу води – на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Проте, відпочинок на воді приносить не лише задоволення, але й може закінчитись справжньою трагедією. Однією з причиною виникнення нещасних випадків є відсутність культури поведінки на воді та незнання елементарних правил поведінки.

Президент підписав Закон, що вдосконалює питання виплати одноразової допомоги у разі загибелі, інвалідності іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у ЗСУ

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення зміни до статті 214 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо удосконалення окремих питань виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України».

У райдержадміністрації відбулось семінарське заняття

У залі засідань Бершадської райдержадміністрації 15 травня 2018 року проведене  семінарське заняття з головами та секретарями міської, сільських рад. Вів семінар голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов. У його роботі взяв участь голова районної ради Михайло Бурлака.
На розгляд було винесено декілька питань. Серед яких:

Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії на Донбасі

Президент Петро Порошенко під час церемонії закриття Національних змагань «Ігри Нескорених 2018 року» підписав Указ «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Питання подальшого функціонування Красносільського цукрового заводу обговорено на зборах

15 травня 2018 року у с. Красносілка в приміщенні клубу цукрового заводу відбулися збори,  у яких взяли участь голова Бершадської райдержадміністрації іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака. відкриваючи зібрання сільський голова Іван Пустовіт зазначив, що питання подальшого функціонування Красносільського цукрового заводу турбує усіх мешканців територіальної громади.

Успішні виступи бершадчан на ІХ Міжнародному фестивалі мистецтв "Квітуча країна"

13  травня 2018р. в місті Умань відбувся ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна». Бершадщину представляли учні та викладачі  Бершадської дитячої музичної школи ім.Р.А.Скалецького та отримали такі нагороди:
В номінації «фортепіано»
- Гоцуленко Вікторія  викладач Гоцуленко О.М.– ІІ місце;
- Герасименко Олександра викладач Гоцуленко О.М. – ІІ місце;

Важливі питання медичного та соціального забезпечення жителів району, ремонту доріг та весняного призову обговорено на нараді в райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 15 травня 2018 року провів нараду з керівниками  структурних  підрозділів  райдержадміністрації,
територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району. У її роботі взяв участь голова районної ради Михайло Бурлака.

Хід впровадження на Бершадщині урядової медичної реформи обговорено на нараді в райдержадміністрації

   Хід реалізації на Бершадщині   урядової медичної реформи  обговорено на нараді в райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Михайло Бурлака. Інформуючи про перші результати щодо підписання декларацій з лікарями головний лікар КУ «Бершадський РЦ ПМСД» Іван Пікула сказав, що на даний час над реалізація реформ охорони здоровя набуває активного розвитку.

Віртуальна мандрівка «Цікаво про Європейський союз»

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається, як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Заходи з нагоди Всесвітного дня вишиванки у м. Бершаді

      Шановні бершадчани та гості нашого міста!
     17 травня- Всесвітній день вишиванки, це свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Запрошуємо бажаючих взяти участь у заходах з нагоди Дня вишиванки.
    17.05.2018 р о 9.00 год. біля загальноосвітньої школи №1 - святковий флешмоб  "Одягни вишиванку" та загальношкільне свято вишиванки

Лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

Відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) здійснюється оплата лікування осіб, застрахованих за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (далі – застраховані особи) в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Намалюй свою мрію" триває!

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Намалюй свою мрію" триває!
Мета конкурсу: залучити дітей до творчості, навчити, розвинути, подарувати гарні емоції, допомогти виховати дітей свідомими і відповідальними. Ми прагнемо прищепити молодому поколінню любов до праці на рідній землі, з тваринами, по господарству. До важкої, але благородної праці.

Учасники конкурсу: діти молодшого шкільного віку малюють самі або разом з дорослими (вчителями, батьками).

До уваги громадян з порушеннями слуху!

До уваги громадян з порушеннями слуху!

  Управління соціального захисту населення повідомляє про роботу урядової «гарячої лінії».

Зірковий тріумф юних бершадців

12 травня 2018 року у м. Вінниці відбувся 4-й Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв"Зірковий тріумф". Хореографічний колектив «Міраж» Бершадського Будинку дитячої творчості успішно презентував творчість позашкілля району та виборов перше призове  і два других місця. Вихованці та батьківський комітет колективу дякують педагогу Олені Коновал за свої успіхи та перемоги. 

Іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма).

В 2017 році, як і в попередньому році, на території обслуговування Бершадського району стало реєструватись неспецифічне для нашої місцевості захворювання - хвороба Лайма. Так у 2016 році було зареєстровано 4 випадків хвороби Лайма, з хворих 1 дитина, а в 2017 році таких випадків було 7,  з яких 4 дитина. Найчастіше випадки захворювання реєструються на території м. Бершадь, сіл Флорино, Баланівка, Поташня, Красносілка, Яланець, М.Киріївка.