Архів новин

15 Травень 2018

Управління соціальної та молодіжної політики доводить до відома ветеранів Другої світової війни

          Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.
          Урядом 14 березня 2018 року прийнято постанову №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Бершадські легкоатлети - чемпіони та призери області

11-12 травня 2018 року у місті Вінниця відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 р.н.

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня Європи

   14 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у районі Дня Європи.
    В його роботі взяв участь  заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

Захист держави – священний обов’язок кожного, першочергове завдання органів влади, місцевого самоврядування

     Питання організації весняного призову на військову службу заслухано на нараді в райдержадміністрації 15 травня 2018 року, яку проводив голова райдержадміністрації іван Стефанцов. У її роботі взяв участь голова районної ради Михайло Бурлака. Як доповів військовий комісар Валерій Плахотнюк в Бершадському районі проводиться призов на військову строкову службу.

Про порушення правил застосування хімічних засобів захисту рослин.

З кожним роком у сільському господарстві все частіше застосовують засоби для знищення бур’янів, боротьби з шкідниками та хворобами рослин. Однак, порушення правил застосування пестицидів часто спричиняє масові отруєння бджолиних родин.

Під час проведення робіт по догляду за посівами в області поча-стішали випадки порушення правил застосування хімічних засобів захи-сту рослин що призвело до масової загибелі бджіл.

Сонячні панелі дозволяють українським родинам заощаджувати на витратах за електроенергію, а також заробляти

Про переваги встановлення приватних сонячних електростанцій та стрімке зростання попиту українців на такі СЕС розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час інтерв’ю 24 каналу.