Архів новин

14 Травень 2018

Підготовка до проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера триває

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 14 травня 2018 року провів чергове засідання організаційного комітету  з питань підготовки та проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера.

30 дітей пільгових категорій побували на обласному святі «Моя сім’я – моя гордість»


        11 травня 2018 року у сімейному парку відпочинку «Дитяча планета» м. Вінниця Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено обласне свято «Моя сім’я – моя гордість». Захід відбувся в рамках реалізації Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період 2021 року.

Події тижня, що минув

Особистий прийом громадян.
02 травня голова Бершадської райдержадміністрації провів особистий прийом громадян. На  прийом звернулися жителі сіл Бирлівка та Баланівка із проблемою виділення земельних ділянок учасникам  бойових дій на сході України.
http://www.rdabershad.gov.ua/news/golova-rayderzhadministraciyi-proviv-o...
Конкурс “МУЗИЧНА ПАРАСОЛЬКА-2018”.

Відзначення дня матері та міжнародного дня сім’ї

   З нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї 11 травня 2018 року у Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочистості, зокрема   виставка творчих робіт "Родинне дерево", тематична виставка літератури, мистецький захід: "Українська родина - перлинка народу".

Етно - еко – фестиваль «Skyline"- 2018 має бути яскравим, вражаючим, цікавим і корисним

11 травня 2018 року відбулось  чергове засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення  етно - еко – фестивалю «Skyline»,  який відбудеться  28-29 липня цього року.  Участь у роботі оргкомітету взяв Павло Мороз  -  помічника Народного депутата України Миколи Кучера. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський поінформував присутніх про розроблений план заходів з підготовки та проведення фестивалю, визначені особи відповідальні за локації та заходи в рамках фестивалю .

Юні бершадці здобули «золото» та «срібло» на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби, присвячений воїнам АТО

11 травня 2018 року у місті Андрушівка Житомирської області відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений воїнам АТО.
У турнірі взяли участь троє юнаків, вихованці Бершадської РДЮСШ:  Козюк Микита, Козюк Дмитро та Сопінський Ростислав.
В результаті успішних виступів та наполегливої боротьби за перемогу бершадчани отримали медалі та дипломи.
Козюк Микита, 8 років, в категорії 23 кг, зайняв 1 місце;
Козюк Дмитро, 10 років, в категорії 32 кг, зайняв 2 місце;