Архів новин

13 Травень 2018

Відбулися заходи з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

    З ініціативи управління соціальної та молодіжної політики спільно із відділами культури і туризму та освіти, фізичної культури і спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації  13 травня 2018 року у актовій залі Бершадської дитячої музичної школи  ім. Р.Скалецького відбулися заходи з нагоди Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї.

«Розумна родина – розумна дитина, краще майбутнє, щаслива країна» - книжкова виставка презентована до Міжнародного дня сім’ї

Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружніх і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі, а і весь народ український. Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати.                                                               

ДЕНЬ МАТЕРІ - СВЯТО ЛЮБОВІ І ПОВАГИ

           Дорогі матері!
   Прийміть найщиріші вітання із Днем матері та побажання щастя, здоров’я, добра й любові! Мама – найдорожче слово у світі. Де б ми не були, що б не робили, Вона завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові. Вона – берегиня родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Терплячі, люблячі, мужні, нескоренні, вічні... Уклін вам і слава!