Архів новин

12 Травень 2018

"Родина, як зірка єдина"- зустріч у районному краєзнавчому музеї

11 травня 2018 року   з нагоди  Міжнародного дня сім’ї в районному краєзнавчому музеї відбулась зустріч з майстринею Марією Миколаївною Цимбалюк  та презентовано  виставку її ляльки - мотанки  «Родина, як зірка єдина». 

ВЧИМОСЯ СОРТУВАТИ СМІТТЯ У СЕБЕ ВДОМА

Сміттєві полігони, кількість яких збільшується з кожним роком — це справжня біда для багатьох країн. Звалища роблять непридатним ґрунт і забруднюють повітря, а продукти гниття органічних відходів можуть отруїти воду. І це при тому, що значна частина побутових відходів, якими щодня наповнюється смітник — це вторсировина, яку можна здати на переробку.
 

12 травня - Всесвітній день медичних сестер

   12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоч фактично святу вже понад сто років, офіційний статус воно отримало в 1971році.  День вибраний не випадково — це дата народження Флоренс Найнтінгейл, яка організувала першу службу сестер милосердя під час Кримської війни.

Відбулось перше засідання Громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

11 травня 2018 року о 12.00 годині в залі засідань райдержадміністрації відбулося перше засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, яку утворено відповідно до Постанов КМУ №996 від 03 листопада 2010 року, на підставі протоколу установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації 24.04.2018 р. Склад Громадської ради затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 квітня 2018 року № 199.

Святу матері присвятили звіт викладача фортепіанного відділу

11  травня 2018 року у Бершадській музичній школі ім. Р.Скалецького  відбувся звітний концерт викладача фортепіанного відділу  Козловської Л.С.,  присвячений дню Матері. Мати – найрідніша і  найближча кожному з нас людина. Вона дарує нам життя, вчить людських правил, вкладає у наші вуста добрі слова. Мама – наша берегиня.

„Міні-ярмарок вакансій” проведений у Бершадському районному центрі зайнятості

   11 травня 2018 року у Бершадському районному центрі зайнятості  було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ НВП «Аргон».
  ТОВ НВП «Аргон» - підприємство з великим інноваційним і організаційним потенціалом, лідер на  ринку рітейла м.Вінниці та Вінницької області. Дане підприємство має потребу у працівниках на посади продавців - консультантів, заступника директора магазину, охоронника, вантажника.

Нітрати у питній воді – небезпека для дітей та дорослих!

Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем, де одним із найважливіших компонентів є вода. Чиста вода — це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь в обласній нараді з питань реформування ключових галузей життєдіяльності регіону

11 травня 2018 року в залі засідань облдержадміністрації під головуванням голови ОДА Валерія  Коровія  відбулась розширена обласна нарада, в якій взяли участь : заступники голови облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення та міський голова м. Вінниці, лідери ОТГ, керівники департаментів ОДА, представники ЗМІ.

До порядку денного наради були включені наступні питання: