Архів новин

09 Травень 2018

Ще не перевелися маніяки готові поставити світ на межу вже третьої світової війни, тому ми маємо бути пильними та відповідальними – Президент

Президент Петро Порошенко наголосив, що спливли роки і після страшної Другої світової війни народилися нові покоління волелюбних українців, яким пощастило жити і працювати вже в незалежній Українській державі.

Іван Стефанцов: «У День пам’яті та примирення, для вас квіти, найкращі побажання, а щодня – наше розуміння, підтримка і глибока вдячність

    08 травня   2018 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації  Івана Стефанцова, голови районної ради  Михайла Бурлаки, міського голови Михайла Кольченка та помічника Народного депутата України Миколи  Кучера Мар’яни Нарожної із учасниками бойових дій,  ветеранами Другої світової війни, жертвами нацистських переслідувань, в’язнями гетто, представниками ветеранських організацій, сільськими головами та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На Бершадщині відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті і примирення «Їх подвиг житиме в віках»

08 травня 2018 року у м.Бершадь біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті та примирення «Їх подвиг житиме в віках», в якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради  Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський, ветерани, представники трудових колективів, громадськість, старшокласники.

Вітання керівництва району із 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війні

     Дорогі ветерани  Другої світової війни, воїни - визволителі, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

Цей день не затьмариться у віках, а житиме в серцях нащадків вічно

    Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар Перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути!Вона назавжди залишиться в їх пам'яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам'ять про цю страшну війну.