Архів новин

08 Травень 2018

8 травня - День пам'яті та примирення

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України,  метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

Сімя, мати і дитина - це ми всі - це Україна

саме таке спрямування матимуть районі заходи до Дня матері та Міжнародного дня сімї.
     З метою належної організації районних заходів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Міжнародного дня сім’ї та Дня матері.  У засіданні взяли участь заступник міського голови Віталій Синявський та начальник організаційного відділу районної ради Людмила Матвієнко.

Матеріальна допомога сім’ї учасника АТО

    До голови районної державної адміністрації на особистий прийом звернулись мати та дружина померлого учасника АТО Красиленка Романа, жителя м.Бершадь щодо втрати, з причин його смерті, права на отримання разової грошової допомоги відповідно до статті 17  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Маємо знати й пам’ятати про усіх, хто мужньо боронив рідну землю - Президент під час відкриття фотовиставки «Герої»

«Дуже важливо відкривати і гортати маловідомі сторінки історії, зміцнювати зв’язок поколінь наших українських воїнів… Учасників Другої світової війни у складі Червоної армії, армій держав Антигітлерівської коаліції, рухів опору в окупованих нацистами країнах… Української повстанської армії та захисників України із Збройних Сил, Національної гвардії, інших формувань», - наголосив Президент Петро Порошенко під час відкриття фотовиставки «Герої».

У Бершаді відбулась Спартакіада школярів з легкої атлетики, приурочена 73-ій річниці перемоги у Другій світові війні

На  стадіоні «Колос» відбулись районні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст.,в яких прийняли участь 16 команд. Метою змагань було пропагування  здорового способу життя, залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом.
Учасники змагань протягом кількох годин активно з’ясовували, хто із них сильніший, спритніший, витриваліший.

Працівники територіального центру соціального обслуговування відвідали та привітали інвалідів Другої світової війни

Напередодні Дня пам’яті і примирення та 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, працівники територіального центру соціального обслуговування відвідали, привітали і вручили подарункові набори 11 інвалідам Другої світової війни, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі.
   Колектив територіального центру схиляє голову перед ветеранами, інвалідами Великої Вітчизняної війни, низький уклін Вам за Ваш безсмертний подвиг за Вашу самопожертву та відвагу.


 

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень-березень 2018 року (За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)

Населення
На 1 березня  2018р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,3 тис. осіб. Упродовж січня - лютого 2018р. чисельність населення зменшилась на 131 особу.

Увага! «Школа самостійного життя» для молоді з інвалідністю

       Управління соціальної та молодіжної політики пропонує молоді з обмеженими  можливостями взяти участь у реабілітаційному курсі у таборі «Школа самостійного життя», яку організовує Вінницька громадська організація «Гармонія».

      Програма  табору – семінару має на меті сприяти соціально – психологічні реабілітації молоді з порушеннями опорно – рухового апарату .

Конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини»

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації, з метою розширення сфери застосування колективних угод та підвищення рівня їх виконання, збільшення ефективності соціального діалогу, посилення ролі профспілок у питаннях колективно-договірного регулювання праці, детінізації заробітної плати та своєчасності її виплати, збереження існуючих та створення нових робочих місць, запобігання виникнення колективних трудових спорів, підтримання соціальної стабільності та подальшого п

На Бершадщині відбулися міжобласні змагання з баскетболу

  У Бершадській загальноосвітній школі  І-ІІІ ст.№3 відбулись міжобласні змагання з баскетболу серед юнаків приурочені Дню пам’яті та примирення в Україні. У змаганнях прийняли участь   команди з м. Гайворон, смт. Тростянець, а також юнаки  Бершадсьої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст..№3, Лісничанської і Війтівської шкіл. У гострому суперництві, гравці всіх команд продемонстрували змістовний і видовищний баскетбол.
Переможцями і призерами стали :