Архів новин

07 Травень 2018

Триває підготовка до проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера

07 травня 2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провів засідання організаційного комітету  з питань підготовки та проведення у районі Міжнародних спортивних змагань з футболу на кубок Народного депутата України Миколи Кучера.
У роботі засідання взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко.

Команда ДЮСШ «Бершадь» - лідери у чемпіонаті області дитячо-юнацької футбольної ліги

06 травня 2018 року  відбувся 14 тур чемпіонату Вінницької області з дитячо-юнацької футбольної ліги серед дитячих команд 2003-2004 років народження.
У змаганнях беруть участь 10 команд: ДЮСШ «Бершадь», «Авангард» м.Ладижин, «Нива-ХІЛД» смт.Тростянець, «Інтер» м.Тульчин, «Патріот» м.Тульчин, ДЮСШ «Вапнярка», ДЮСШ «Шаргород», ДЮСШ Могилів-Подільського району, ДЮСШ «Могилів-Подільський» та «Колос» смт.Чернівці.

Сонячна енергетика в Україні жваво розвивається: це доводять бізнес та навіть приватні домогосподарства!

Про це заявив Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Країно» на телеканалі «UA: Перший».

Вихованці Бершадської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Ровесник» успішно виступили на командному чемпіонаті області з легкої атлетики

06 травня 2018 року у місті Вінниця відбувся командний чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження.
В результаті змагань вихованці Бершадської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Ровесник», яких тренують Олександр Маляр та Олександр Оперчук, зайняли два перших, два других та два третіх місця.
Щетинюк Вікторія та Карась Руслан святкували перемогу на дистанції 300 метрів.
Другою на дистанції 100 метрів стала Бердичевська Тетяна.

Чи може лікар внести дані в систему без відома пацієнта? МОЗ відповідає на поширені питання про вибір лікаря і електронну систему охорони здоров’я

МОЗ інформує, що робити, якщо виявилося, що в електронній системі охорони здоров’я вже містяться ваші персональні дані та декларація, яку ви ніколи не підписували. А також відповідаємо, чи може лікар підписувати декларацію сам із собою, як підписати декларації дітям, які живуть у державних закладах, чи треба заповнювати поле “Законний представник” у декларації пацієнтів 14-18 років і як часто треба змінювати пароль для входу в електронну систему охорони здоров'я.

Події тижня, що минув

Особистий прийом громадян.
02 травня голова Бершадської райдержадміністрації провів особистий прийом громадян. На  прийом звернулися жителі сіл Бирлівка та Баланівка із проблемою виділення земельних ділянок учасникам  бойових дій на сході України.
http://www.rdabershad.gov.ua/news/golova-rayderzhadministraciyi-proviv-o...
Конкурс “МУЗИЧНА ПАРАСОЛЬКА-2018”.

Глава держави підписав зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення». Документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня.

ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Юний концертмейстер»

        З метою підтримки талановитих дітей і творчої молоді, підвищення професійної майстерності, обміну творчими здобутками, розширення міжнародних культурних зв’язків, сприяння інтеграції національного мистецтва до світового культурного простору 5 травня 2018 року відбувся ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Юний концертмейстер».

Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації у квітні місяці 2018 року було надано 1052 адміністративних послуг

За квітень 2018 року Центром надання адміністративних послуг Бершдської РДА надано 1052 адміністративних послуг.
         Якщо розглядати чисельність адмінпослуг, наданих за суб’єктами надання, то статистика наступна:
- Державна реєстрація нерухомого майна 429 послуг;
- Державна реєстрація бізнесу 45 послуг;
-  Управління модіжної та соціальної політики РДА 164 послуги;
-  Відділ держгеокадастру– 268 послуг;
-  Сектор містобудування та архітектури РДА – 53 послуги;

Павло Петренко: Мін’юст повернув дітям понад мільярд гривень боргів з аліментів

З початку року державні виконавці Міністерства юстиції забезпечили виплату 1,1 млрд грн боргів з аліментів. Про це сьогодні в ході засідання оперативного штабу повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Проведено обстеження матеріально-побутових умов багатодітних і малозабезпечених сімей

  Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації  04 травня 2018року, разом з соціальними працівниками Джулинської ОТГ  здійснено обстеження матеріально-побутових умов десяти багатодітних і малозабезпечених сімей. Під час обстеження були складен івідповідні акти.