Архів новин

05 Травень 2018

Питання подальшого функціонування Бершадського медичного коледжу перебуває на постійному контролі районної влади

   Бершадська районна державна адміністрація та районна рада однозначно прагнуть зберегти навчальний заклад у місті. З цією метою направлялись звернення до голови облдержадміністрації Валерія Коровія, голови обласної ради Анатолія Олійника, директора Департаменту охорони здоров’я та курортів Людмили Грабович, проводились робочі наради та зустрічі

Відбулася зустріч за “круглим столом”

 05 травня 2018 року до Дня пам’яті та примирення  і 73-ї  річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася зустріч “за круглим столом” за участю начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Світлани Клітченко Світлани Миколаївни, заступника начальника управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА Кушпели Валентина Яковича, та голів ветеранських організацій, а саме:Саковського Дмитра Івановича - голови  Бершадської районної організації ве

11 травня 2018 року відбудеться перше засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.

   11 травня 2018 року о 12.00 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться  перше засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, яку утворено відповідно до Постанов КМУ №996 від 03 листопада 2010 року, на підставі протоколу установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації ( повторно) 24.04.2018 р., затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації.

Про хід та проблеми весняної призовної компанії 2018 року

йшла  мова на засіданні районної призовної комісії, яку провів перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації, голова комісії Володимир Ольшевський.

Відбулась зустріч «Болючі спогади» з ветераном Другої світової війни, очевидцем визволення Бершадського району Олексієм Пилиповичем Степовим

04 травня  2018 року  з метою виховання у молоді почуття патріотизму, пошани і вдячності ветеранам, гордості за подвиг свого народу, в виставковій залі районного краєзнавчого музею відбулась зустріч «Болючі спогади» з ветераном Другої світової війни, очевидцем визволення Бершадського району  Олексієм Пилиповичем Степовим.

ПАМ´ЯТКА щодо організації проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах (для батьків, педагогічного та медичного персоналу навчально-виховних закладів)


          На порозі чудова та трішки сумна пора – пора випускних вечорів і початку нового дорослого життя.
Батьки та класні керівники зараз в клопотах і думках про те, як  влаштувати випускникові  незвичайне та яскраве свято, свято, яке залишиться в серці  кожного навіки.
Пам’ятайте  головне,  свята повинні бути не лише веселими, але  й безпечними. Не кожний розуміє -  щедрість і гостинність повинна бути поміркованою і не нести шкоди ні  організаторам ні дітям.

Президент підписав закон про приєднання громад до міст обласного значення (+інфографіка)

4 травня Президент України Петро Порошенко підписав Закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення (законопроект №6466).

Закон дозволяє містам обласного значення згуртувати навколо себе сусідні сільські та селищні ради і стати центром об’єднаної громади без зайвих бюрократичних процедур – в тому числі, без проведення виборів.

Розпочато передачу земельних ділянок у комунальну власність об'єднаним територіальним громадам

З метою інформування громадськості Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області повідомляє про те, що 1 лютого 2018 року набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року №60-р  «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальних громад».

Про виконання дохідної частини бюджету

За оперативними даними, станом на 01.05.2018 року, до бюджету Бершадського району надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в загальній сумі 43839 тис.грн. або 134,1 % до плану, затвердженого місцевими радами на січень- квітень поточного року.
       Найбільший рівень виконання дохідної частини бюджету забезпечили Баланівська, Маньківська, П’ятківска, Серединська та Тернівська сільські ради.

 

Іван Стефанцов: Ми зробимо все можливе щоб діти позбавлені батьківського піклування відчували турботу та увагу з боку районної та міської влади і росли здоровими і щасливими

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський та начальник служби у справах дітей Олена Гронська відвідали  дитячий будинок сімейного типу  родини Фесько  у м. Бершадь

Відвідали сім'ю загиблого в АТО Юрія Тарасенка

04 травня 2018 року начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Клітченко Світлана Миколаївна  до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідала сім’ю загиблого учасника АТО Тарасенка Юрія Олександровича с. Чернятка Бершадського району.

Перший міський конкурс дитячої творчості "Україна в моєму серці"


    04 травня 2018 року  учні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького взяли участь у Першому  міському конкурсі дитячої  творчості «Україна в моєму серці» та здобули не одну перемогу в різних номінаціях.
   Щиро дякуєм засновникам і організаторам, а також вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу

Програма «Доступні ліки» передбачає забезпечення необхідними ліками хворих на діабет, астму та серцево-судинні захворювання

Міністерство охорони здоров'я після квітня 2018 року планує ввести в дію послугу «електронний рецепт». Запровадження такої послуги відбудеться в рамках програми «Доступні ліки» і планується у 5 регіонах України, серед яких Вінницька область

До уваги керівників виробничих підприємств мясопереробної та хлібопекарської галузі

В м.Вінниці 18 та 19 травня 2018 року  буде проводитись бізнес-форум та фестиваль хліба, сала й ковбаси «VinSALOfest», в готелі «Поділля» (вул.Пушкіна,4).
Бізнес-форум організовується центром підтримки бізнесу м.Вінниці основним на базі Вінницького клубу ділових людей за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Європейсього Союзу  EU4Business.

Розпочалася реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

Про це повідомляється на офіційному сайті  Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація  триватиме до 21-го травня.

Право на реєстрацію в цей період мають: